Сторінка 6. Діагностичні центри Дніпра

Знайдено 100 клінік

Сб Нед Цілодобово
Начала лечение у доктора Деева ,обследование на высшем уровне так же как и общение .
Віктор
Все чудово. В принципі лікар уважна, ввічлива, на відміну від інших лікарів, в яких мені доводилось побувати на прийомі. Я прийшов приблизно за 5 хвилин до призначеного часу і мене відразу прийняли. Все чітко, та по суті. Результатами задоволений!
Вероніка
Все сподобалося, дуже уважний лікар. Віднісся до моєї проблеми з усією відповідальністю та кваліфікацією. Дала свої контакти. Після прийому можна буде зв'язатися з лікарем. Лікування, яке призначив фахівець дієве. Все чудово. Дякую!
Атопический дерматит у ребёнка убрали с помощью гомеопатической клиники доктора Деева. Спасибо доктору Дееву) С тех пор отдала предпочтение лечению только гомеопатией в этой клинике. Уже 7 лет как гомеопатией лечим все простуды. Быстро эффективно и безопасно) Доверилась вам не напрасно! Спасибо за всегда быструю помощь!
Очередное лечение в обычной больнице по направлению нефрология не дало результатов, недуг вернулся снова, обратилась в клинику Деева по совету знакомой и вот через неделю симптомы прошли, а к концу лечения(через месяц) анализы были в полном порядке, чего не было после прошлых выписок со стационаров обычных больниц. Большое Спасибо А.Н. Бойко - замечательный врач и просто человек. Буду рекомендовать и обращаться в случае чего)
ivan
жена в восторге
Дніпро пр-т Кірова, 29
м.Вокзальна31 8 м.Метробудівників39 9
Професійна "Клініка доктора Дєєва" відкрилася в 1998 році і спеціалізується на гомеопатії. Серед основних напрямків діяльності слід назвати: класичну гомеопатію, диетологию, діагностику (УЗД, ЕКГ, лабораторні аналізи крові і сечі), профілактичні заходи, масаж
Дніпро вул. Комсомольська, 7
м.Вокзальна38 10
Медичний центр доктора Ніколаєва спеціалізується в області діагностики і лікування жінок, в тому числі у період вагітності.
Дніпро пров. Феодосія Макаревського, 1 А
м.Вокзальна66 15
Діагностичний Центр Комп'ютерної Томографії в Дніпрі виконує всі види променевої діагностики внутрішніх органів. У штаті центру лікарі-радіологи першої та другої категорії кваліфікації.
Дніпро пл. Жовтнева, 14
м.Вокзальна58 13
Дніпропетровський приватний центр діагностики "Євро Сервіс Україна" спеціалізується на проведенні комп'ютерної томографії. Наявність 16-зрізового апарату PHILIPS MX +8000 IDT, укомплектованого електронним шприцом MEDRAD для дозування контрастування, дозволяє надавати повний перелік діагностичних послуг
Дніпро вул. Європейська, 30
м.Вокзальна35 9
Лікувально-діагностичний центр "Ваше здоров'я" працює за принципом "домашнього (сімейного) лікаря", але з використанням досягнень медичної науки. ЛДЦ "Ваше здоров'я" обладнаний новітньою апаратурою (цифровий рентген-апарат, магнітно-резонансний томограф), використання якої дозволяє отримувати точні результати обстеження.
Дніпро вул. Героїв Сталінграда, 139к
м.Вокзальна124 22
Представництво Міжнародного медичного центру "УРО-ПРО ДНІПРО" в Бабушкінському районі м Дніпропетровськ є спеціалізованою клінікою. Високий рівень фахівців і надаваних ними послуг, застосування якісного сучасного обладнання, інструментарію і витратних матеріалів, використання прогресивних методик обстеження та лікування дозволяє надавати своєчасну допомогу...
Дніпро вул. Гусенка, 17
м.Вокзальна60 15
Діагностична "Клініка персональної медицини" спеціалізується на всебічному обстеженні пацієнтів для складання персонального терапевтичного плану.
Дніпро вул. Старокозацький, 47
м.Вокзальна27 6
Точне виявлення причин захворювань за допомогою комплексного обстеження пропонує пацієнтам медичний діагностичний кабінет "Скринінг".
Дніпро пр-т Воронцова, 7
м.Вокзальна41 7 м.Метробудівників63 12
Кабінет діагностики "Оптопантомограмма" спеціалізується на одному з різновидів діагностичної рентгенографії - панорамну зйомку зубощелепної системи (ОПТГ). Проходження обстеження на сучасному оптопантомографе з мінімальним променевим навантаженням, безболісність і комфортність процедури.
Дніпро бул. Зоряний, 1
м.Вокзальна90 17 м.Метробудівників97 18
Філія медичного центру "Адастра" в Дніпрі була відкрита в 2014 році. Він поєднує центр діагностики та багатопрофільну клініку. В даному закладі можна отримати консультацію по 15 лікарськими спеціальностями. "Адастра" надає 1400 медичних послуг.