Урологічне відділення СОКБ, клініка

Пн — Пт: 08:00-17:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Урологічне відділення обласної клінічної лікарні створено в 1995 році, спеціалізується на лікуванні органів сечової системи і чоловічої репродуктивної системи. Лікарі центру мають вищу категорію кваліфікації, великий досвід в даній області.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Урологічне відділення СОКБ, клініка, вартість послуг:

• Рентген сечовидільної системи (урографія)
  • Рентген сечового міхура (цистографія)
  • УЗД передміхурової залози
  • УЗД сечового міхура
  • УЗД органів калитки
  • УЗД нирок
  • Спермограма
  • Біопсія простати у чоловіків
  • Аденомектомія і її види
  • Операції при аденомі простати у чоловіків
  • Простатектомія передміхурової залози у чоловіків
  • Мультифокальна біопсія передміхурової залози
  • Лікування варикоцеле у чоловіків
  • Зведення яєчка при крипторхізмі
  • Операція з видалення водянки яєчка у чоловіків
  • Орхіектомія (видалення яєчок)
  • Операції на мошонці (на шкірі і оболонках мошонки)
  • Діафаноскопія мошонки у чоловіків
  • Висічення парауретральної кісти
  • Ендоскопічні втручання (лазерне розсічення стриктури уретри)
  • Вправлення парафимоза у чоловіків
  • Пластика вуздечки крайньої плоті (френулотомія)
  • Ампутація статевого члена
  • Лікування циститу (запалення сечового міхура)
  • Нефректомія
  • Нефропексія (підшивання нирки)
  • Резекція (часткове або повне видалення) нирки
  • Піелолітотомія (видалення каменів з нирок)
  • Операція (оперативне втручання) з видалення кісти нирки
  • Контактна літотрипсія (дроблення каменів)
  • Контактна лазерна літотрипсія (операція на нирках)
  • Уретеролітотомія

слышит жалобы пациента
Юра
Дуже вдячний ! Профессионал ! И Хороша Людина !!! Рекомендую
Александр
Благодарен доктору за внимание и лечение. Професионал в работе.С ув.
Анатолій
Дякую Анатолію Олександровичу, чуйний, ввічливий, приємний лікар - професіонал.
Владимир
Огромную благодарность,точная и замечательная робота,професионально,спасибо!
Андрей
Не могли долго забеременеть! Спасибо Павлу Петровичу, сделал операцию операцию по поводу варикоцеле. Жена на втором месяце!
Яна
Очень благодарна доктору. Сделал качественно, акуратно. На совесть. Доктор от Бога.
Вероника
Очень хороший врач
Оксана Стручалина
17 квітня '18р.
Недавно прооперировали. Дробили камень. Очень внимательный персонал, ответственные врачи. Очень довольна! Отдельно хочу выразить благодарность врачу Артеменко А. А.! Человек действительно знает свое дело! Огромное спасибо. Всех благ!
Иван
Удалял дедушке аденому простаты, без разрезов. Все отлично, дед остался довольный!
Александр
Врач молодец, не гоняет по кабинетам поставил диагноз провел операцию в процессе подбодрил и вылечил.
Удалял камень с почек.Врач от Бога. После операции выносила ребенка, не разу на сохраним не лежавший и с идеальными анализами мочи. Большое спасибо,Вам Василий Михайлович!!!
Александра
Хороший лікар та хороша людина. Допоміг. Дуже вдячна! Рекомендую!
Александра
Хороший лікар та хороша людина. Допоміг. Дуже вдячна!!! Рекомендую!
Иван
Очень толковый и грамотный врач! Объясняет все доступно, консультациями доволен.
Андрей
Очень толковый и грамотный специалист. Рекомендую
09 квітня '17р.
Хороший врач! Раздробил камень в мочеточнике. На следующей день была уже дома. Спасибо!
лех татьяна
В 13 году была операцыя врач от бога спасиба большое большое здоровя Вам
Инна Ивановна
Мне понравился. Отзывчивый и внимательный врач!
Иван Петрович
Спасибо! Лечение мне помогло. Отзывчивый и приятный доктор!
Игорь
Помог избавится от затяжного простатита, который меня просто вымучивал! Рекомендую
Алексей
Хочу выразить огромную признательность замечательному врачу урологу Павлу Петровичу. Обратился к доктору за помощью с проблемой простатита. Естественно, меня это все не радовало. После обследования доктор назначил мне препараты, которые лично мне очень помогли, и с симптомами, и с болями, и с нарушениями. Работой доктора очень доволен!
Владимир
гарний лікар, професіонал, дуже людяний. Дуже вдячний, рекомендую.
Ніна Ігнатівна
При обстеженні було виявлено два камінці в нирці. Завдяки правильному лікуванні лікаря не було оперативного втручання. Спасибі лікарю за лікування.
Была операция по удалению камня. Результатом осталась довольна. Спасибо, что есть такие доктора.
Врач от БОГА!Спасибо огромное.Реально помог с камнем в мочеточнике.
Глеб
Хороший доктор, профессинал.
Максим
Вважаю Анатолія Олександровича чудовим фахівцем. Лікувався у нього нещодавно. Зараз я здоров. Щира подяка лікарю.
Олег
Дуже професійний лікар, моє багатий досвід. Гарний діагност.
Андрей
Отличный врач. Раздробил камень, который был в почке, избавил меня от этих мучительных болей.
Дмитрий
Помог с мужской проблемой. Не могу его не поблагодарить и порекомендовать другим.
Василий
Настоящий профи. Если бы не он, не знаю, к чему бы привело заболевание.
Михаил
Отличный врач, профессионал на все 100 процентов. Знающий.
Сергей
Лечился долго, но зато есть результат. Спасибо врачу за помощь.
Назар
Дуже гарний спеціаліст. Рекомендую усім чоловікам, у яких є проблеми з простатою.
Николай
Нормально все объясняет и рассказывает, назначенные лекарства помогают. В общем, его услугами доволен.
Виталий
Доктор помог решить проблемы с мочеиспусканием. Благодарен ему за это.
Мирослав
Допомоіг меня подолати неприємну хворобу. Дякую.
Назар
Обратился вовремя по совету жены. Спасибо доктору за лечение. Боль ушла насовсем.
Кирило
Дійсно гарний лікар, який знає як допомогти чоловіку.
Марк
25 травня '16р.
Обследовался у него и лечил простатит. Остался доволен результатом, сегодня заболевание не беспокоит.
Зверніть увагу на інші клініки:
Кабінет гінеколога Чухриенко Н.Є. "Жіноча гармонія" спеціалізується на діагностиці, сучасних методах лікування та профілактиці захворювань жіночої репродуктивної системи. Прийом веде кваліфікований фахівець, лікар вищої категорії.
Пн — Пт: 08:00-12:00
8,3
Кабінет дитячого хірурга Овечкіна Дениса В'ячеславовича - це сучасне технічне оснащення для діагностики і лікування захворювань промежини. Лікар спеціалізується на терапії патологій прямої кишки, товстого та тонкого кишківника. Хірург проводить лікування анальних тріщин, видаляє поліпи.
Суми вул. Івана Сірка, 3
9,2
Медичний центр Флоріс на Сірка спеціалізується на наданні широкого спектру лікувальних і діагностичних послуг. У центрі ведуть прийом гінеколог, косметолог, кардіолог, хірург, трихолог, масажист, флеболог, психолог та інші вузькопрофільні фахівці.
Центр сучасної діагностики “Нейромед» - це унікальна мережа медичних центрів, що надає доступ до найновітніших методик діагностики організму людини. Ключовими напрямками є проведення МРТ та УЗД діагностики, реабілітації хребта та суглобів, консультації вузьких спеціалістів різного профілю.