Відгуки на МРТ-Центр Київ-Мед

5.1
Безкоштовна парковка
Київ, вул. Багговутівська, 1, корп. 9 (терапевтичне відділення)
м.Лук'янівська23 9 м.Дорогожичі20 5
Пн — Пт: 08:00-20:00

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Алексей Кариков
Был на приеме у ортопеда-травматолога. Доктору - респект и уважуха !!! Классный спец!
Андрей
Все понравилось!
Лера
Рекомендую этот центр!
Артем
В краткие сроки получил верный диагноз. Спасибо
Віка
Організація роботи центру на вищому рівні. Рекомендую
Уютная атмосфера, диагностика на высоком уровне!
Быстро, качественно, комфортно))
Никита
Спасибо за правильно поставленный диагноз!
Доктор доброжелателен.
08 травня '16р.
Обследовалась с профилактической целью. Хорошие врачи!
Девочки помог мне в поиске мрт-центра для мрт головного мозга и клиники для томографии шеи. Спасибо вам большое, вы упрощаете поиск медицинских учреждений и экономите людям время. В случае возникновения проблем со здоровьем буду обязательно к вам обращаться. Пройденными диагностики очень довольны
Зверніть увагу на інші клініки:
Сучасна амбулаторія сімейної медицини «Юлія» надає послуги з діагностики захворювань за допомогою різнопланових методик. Прийом ведуть 16 фахівців в галузі гастроентерології, гінекології, дерматології, дієтології, кардіології, мамології, офтальмології, неврології, проктології та отоларингології.
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-14:00
Багатопрофільна медична клініка "Viva" на Виноградарі надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг пацієнтам будь-якого віку. У клініці працюють фахівці більше 30-ти напрямків медицини, серед них лікарі вищої та першої категорії, багато хто отримали наукові ступені.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Київ вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська) м.Чернігівська7 1 м.Лісова19 9 м.Дарниця21 3
Багатопрофільний медичний центр "Академія вашого здоров'я" з 2012 року займається діагностикою та лікуванням за 18 напрямами. У штаті центру 19 лікарів вищої та першої категорій.
Пн — Пт: 07:30-20:00 Сб: 08:30-17:00 Н: 09:00-14:00
Київ пр-т Бажана, 16 (офіс 1) м.Осокорки14 1 м.Позняки8 4
Медичний центр “Вемар” - це спеціалізована клініка, яка займається проблемами в гінекологічній і урологічній сфері медицини. Заклад заснований влітку 1998 року серед перших в приватній медицині. У медичному центрі працюють лікарі таких напрямків: акушери-гінекологи, урологи, андрологи та сексологи.