Клініка відновлення зору Візіум на Дарниці

м.Дарниця5 9 м.Лівобережна16 5
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Офтальмологічна клініка "Візіум" спеціалізується на корекції зору та лікуванні різних захворювань очей. Штат співробітників клініки складається з досвідчених фахівців, лікарів вищої категорії.

Пацієнтам надаються наступні медичні послуги:

• лазерна корекція зору;
  • діагностика захворювань і відхилень;
  • лікування катаракти;
  • індивідуальний підбір контактних лінз;
  • ліквідація косоокості;
  • хірургія сітківки.

Центр забезпечений сучасною апаратною базою. Постійно діє ряд акційних програм, у тому числі спеціальні акції для пенсіонерів.

Клініка відновлення зору Візіум на Дарниці, вартість послуг:

• Анестезіологічний супровід пацієнта (під час виконання лазерних процедур) 350
  • Повне офтальмологічне обстеження та консультація лікаря 1 090
  • Повне офтальмологічне обстеження та консультація лікаря для дітей 670
  • Повне офтальмологічне обстеження та консультація лікаря для пенсіонерів 650
  • Повне офтальмологічне обстеження та консультація лікаря для інвалідів та інших пільгових категорій 670
  • Повторне офтальмологічне обстеження та консультація лікаря (Повторним вважається обстеження, яке проводиться в період шести місяців від дати повного обстеження) 500
  • Повторне офтальмологічне обстеження та консультація лікаря для дітей (Повторним вважається обстеження, яке проводиться в період шести місяців від дати повного обстеження) 500
  • Повторне офтальмологічне обстеження та консультація лікаря для пенсіонерів (Повторним вважається обстеження, яке проводиться в період шести місяців від дати повного обстеження) 370
  • Консультація лікаря-офтальмолога з частковим обстеженням (видалення стороннього тіла та/або призначення лікування) 500
  • Повторний візит після часткового обстеження 150
  • Ще...
  • Видалення новоутворення повіки з пластикою повіки 6 200
  • Блефаропластика верхніх повік І-ступеня складності 16 200
  • Блефаропластика верхніх повік ІІ-ступеня складності 18 200
  • Блефаропластика нижніх повік І-ступеня складності (видалення гриж) 18 200
  • Блефаропластика нижніх повік ІІ-ступеня складності (видалення гриж + кантопексія) 21 700

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Олег Степовий
Все на найвищому рівні. Втім, як завжди. Буду рекомендувати своїм знайомим.
Тамара
Турчин А.І. справжній професіонал! Зверталася в клініку в Чернівцях з приводу глаукоми, то вже зараз бачу, що є результати. Також дуже рада, що це все обійшлося без хірургічного втручання.
Дарина Мунтян
Пишу відгук від імені мами, яка раніше обслуговувалася в державній поліклініці. Порівнювати обслуговування в «Візіум» і в звичайній поліклініці не можна. Це небо і земля. По-перше, обладнання ... Новітня техніка, яка дозволяє побачити реальний стан здоров'я очей. По-друге, уважне ставлення, що важливо для людей похилого віку. Мама в захваті, підібрали звичайні окуляри, зробили знижку для пенсіонерів на діагностику. Тепер буду приводити маму тільки в «Візіум».
Ірина909
Невилікувана вчасно інфекція ока стала причиною виникнення тяжких ускладнень. Ураження дісталося вже рогівки, почався набряк, око було червоне і нестерпно боліло. Я близько місяця намагалася вилікуватися каплями та мазями, проте ставало лише гірше. Коли звернулася в лікарню, почалися вже незворотні процеси (так сказали лікарі). В такому стані я прийшла в Візіум. Безмежно вдячна вашим лікарям за порятунок. Це було важко, проте ви впоралися. Сьогодні у мене повністю відновився зір і цим я завдячую лише вам!
Даниил Перов
Что мне нравится в этом офтальмологическом центре – так это внимание и забота о пациенте. После удаления катаракты врач контролировал мое состояние здоровья до момента полного восстановления: спрашивал о самочувствии, следил за показателями, назначал анализы. Видно, что они реально переживают и делают все, чтобы пациент не просто остался доволен обслуживанием, а получил максимум от лечения! Спасибо, что всегда остаетесь людьми.
Валерий
Проходил 10 сеансов аппаратного лечения. Поначалу сильно нервничал и переживал, поскольку после первых процедур не было никакого эффекта. Но спасибо докторам, что объяснили ситуацию и убедили, что терапию нужно закончить (я хотел ее бросить вообще). Хочу выразить им благодарность за то, что они настояли тогда. Мне действительно это помогло. Сегодня мои глаза в норме. Спасибо, что терпите таких «вредных» пациентов, как я) Извините, если заставил понервничать!
17 травня '19р.
Очень благодарна доктору Кузнецовой Татьяне Алексеевне за доброжелательность , качество обслуживания отличные рекомендации побольше бы таких докторов.здоровья и благодарных пациентов вам Татьяна Алексеевна!!!и ещё раз огромное спасибо!
ЛюдмилаГ
13 травня '18р.
Кузнецова Татьяна Алексеевна отличный доктор рекомендую всем
Очень хороший Доктор, рекомендую
Александр
Затянул с посещением окулиста, глаза красные стали, жжение невозможно терпеть. Ну короче, Татьяна Алексеевна мне классные капли выписала, уже через дней 5 улучшения были. Кузнецова хороший врач, вылечила, еще и «получил» от нее, что запустил конъюнктивит.
В последнее время начались проблемы со зрением, боли. Обратилась за помощью к доктору Кузнецовой. Она диагностировала глаукому и сразу же назначила лечение. Сейчас мне намного лучше. За что благодарю Татьяну Алексеевну!
Коля
Хороша людина і вмілий лікар.Добре знає свою справу і лікує завжди тільки найкращими методами. Дякую вам!
Алексей
Кузнецова отличный офтальмолог и неравнодушный человек. Так получилось, дважды к ней обращался – только положительные эмоции и успешное лечение. Чего еще желать от доктора?
Отличный врач рекомендую всем
Мне в свое время порекомендовали Татьяну Алексеевну, как опытного и компетентного офтальмолога. Грамотное лечение под ее наблюдением помогло мне избежать серьезных проблем со зрением. Очень благодарен!
Приятно, что Татьяна Алексеевна спокойно реагирует на вопросы пациента и терпеливо отвечает на них. Выписала мне на выбор несколько лекарств разной стоимости, объяснила какое и чем лучше. Спасибо!
Були проблеми із зором, але завдяки лікуванню у Тетяни Олександрівни все добре вирішилось.
Кирилл
Понравилось внимательное и доброжелательное отношение, очень качественное лечение по адекватной цене.
Хороший доктор, помогла мне!
Олег
Благодарен за помощь, когда в глаз попала щепка от дерева!
Евгений
Приятно было консультироваться и лечиться у Татьяны Алексеевны, радует что быстро восстановилось зрение.
Андрей
Осмотром доволен. Рекомендую
Спасибо за восстановление зрения!
Помогла в лечении глаз. Теперь виду намного лучше.
30 травня '16р.
Консультация прошла на высоком уровне. Побольше б таких специалистов!
27 травня '16р.
Отличный офтальмолог с большим практическим опытом , обратилась по рекомендации – не жалею.
Регина
13 травня '16р.
Искренние слова благодарности доктору Кузнецовой.
Зверніть увагу на інші клініки:
Київський медичний центр "Ганімед" є багатопрофільним. Фахівці центру надають послуги в областях мамології, андрології, венерології і т.д. Центр забезпечений сучасною апаратною базою для точної діагностики. До кожного пацієнта застосовується індивідуальних підхід, гарантується повна анонімність.
Клініка "KinesisLife" спеціалізується на лікуванні різних захворювань за допомогою кінезітерапії (без операцій і медикаментів). Клієнтам клініки надаються наступні медичні послуги: післяопераційна реабілітація; корекція фігури; ліквідація целюліту; лікування: остеохондрозу; патології чутливості кінцівок; болі у спині; лордозу; сколіозу; кіфозу; артрозу і артриту.
Пн — Пт: 09:00-22:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
Київ вул. Андрія Верхогляда 4-Б р.Печерський
Клініка "ESTHETIC HILLS" пропонує пацієнтам широкий вибір послуг в області естетичної медицини. Провідні напрямки роботи клініки: лазерні процедури, естетична і пластична хірургія, судинна терапія, косметологія обличчя та тіла. Сучасні лазерні установки забезпечують пацієнтам якісні послуги з омолоджування шкіри, усунення розширених судин, видалення пігментних плям, веснянок, небажаних татуювань. Апаратні, ін'єкційні косметичні процедури, оздоровлення хірургічним і нехірургічним шляхом дозволяє отримати відмінні результати.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
Київ вул. Олександра Мишуги, 2 м.Позняки7 2 м.Харківська11 4