Інмедіко, діагностичний центр у Запоріжжі

р.Комунарський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Інноваційний центр сучасної діагностики "Інмедіко" виконує всі види комп'ютерної томографії організму. Входить в однойменну мережу медичних центрів.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Інмедіко, діагностичний центр у Запоріжжі, вартість послуг:

• КТ головного мозку
  • КТ придаткових пазух носа
  • КТ внутрішнього вуха (скроневих кісток)
  • КТ шиї з контрастом
  • КТ черевної порожнини і заочеревинного простору
  • КТ шийного відділу хребта
  • КТ грудного відділу хребта
  • КТ поперекового відділу хребта
  • КТ кісток тазу і тазостегнових суглобів
  • КТ заочеревинного простору (наднирники, нирки, сечоводи, сечовий міхур)
  • КТ одного суглоба (плечовий, ліктьовий, колінний, гомілковостопний)
  • КТ онкоскринінгу, 2 зони (грудна і черевна порожнини, заочеревинного простору) з контрастом
  • КТ онкоскринінгу, 3 зони (грудна і черевна порожнини, заочеревинного простору і органи малого тазу) з контрастом
  • КТ гортані з контрастом
  • КТ-ангиография сосудов головного мозга с контрастом
  • КТ-ангиография сосудов шеи с контрастом
  • КТ-ангіографія черевної аорти з контрастом
  • КТ одного сегмента кінцівки (плече, передпліччя, стегно, гомілка)
  • КТ серця і коронарних артерій з контрастом
  • КТ головного мозку і придаткових пазух носа
  • КТ придаткових пазух носа і скроневих кісток
  • КТ головного мозку і скроневих кісток
  • КТ легенів
  • КТ легенів з контрастом
  • КТ черевної порожнини з контрастом
  • КТ-ангіографія верхніх або нижніх кінцівок з контрастом
  • КТ-ангіографія легеневих артерій з контрастом
  • Друк додаткової плівки
  • Запис додаткового диска
  • Контрастне посилення до 50 мл
  • Контрастне посилення від 50 мл до 100 мл
  • КТ-ангіографія судин печінки з контрастом
  • КТ-ангіографія судин нирок з контрастом
  • КТ-коронарографія, Ca-sco ri ng
  • КТ головного мозку, придаткових пазух носа і скроневих кісток
  • Консультація лікаря-рентгенолога кабінету КТ без видачі письмового висновку

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Каряка Надежда
17 травня '19р.
От всей души выражаю глубокую благодарность всем врачам лор клиники "Инмедиком". Особую благодарность выражаю Присяжной Руслане Игоревне и Ждановой Александре Генадиевне за профессионализм, чуткое отношение к пациентам, внимание и доброту. Пусть Ваш благородный труд приносит вам лишь радость и удовлетворение. Спасибо!
Татарченко А.
29 квітня '18р.
Делали папе КТ костей таза, процедурой остались довольны. Аппаратура, комфортный кабинет, внимательный персонал и удобное расположение вашего центра покорило его с первого раза, а ему ну очень трудно угодить.Спасибо.
Карина М.
Имедико теперь и в Запорожье, еще и рядом с моим домом! Ура! Теперь проходить обследование стало намного легче и проще, а главное не нужно ехать в другой город. Персонал очень внимательный и тактичный.
Юрий Иванович
Компьютерную томографию суставов никогда не делал, мне 68, никогда не доверял эти машинам-роботам. В Инмедико мое отношение к современной аппаратуре поменялось в лучшую сторону.
Юля Скрипка
КТ головного мозга делала впервые в Инмедико. Очень переживала, боялась негативных результатов. Слава Богу, что все обошлось. Вдруг что, приезжайте сюда, всем рекомендую. Не нужно экономить на здоровье, скупой платит дважд
Саша М.
Хочу выразить благодарность всему персоналу вашего диагностического центра, действительно люди с золотыми руками. Все сделали на высшем уровне и еще вдобавок записали мои результаты на мою флешку.
Алина Силка
Делали у вас компьютерную томографию суставов. Хорошая, новая техника, дружеский персонал способствовали быстрому получению результатов. Еще классно,что все записали мне на диск, теперь смогу лечиться дистанционно.
Миша Я.
В Запорожье радует из медицинских центров только ваш. Хороший, внимательный персонал. Теперь я спокоен за свой позвоночник, рекомендую всем, кто ценит качественное лечение.
Сергей
Все супер. Профессионально и за умеренную плату!
Наталья Сергеевна
После посещения клиники осталась довольна профессионализмом сотрудников, всё прошло чётко и быстро. При необходимости буду обращаться в эту клинику.
Зверніть увагу на інші клініки:
Запоріжжя вул. Сержанта Медведєва, 12 р.Дніпровський
8,8
Греф, Центр здоров'я і реабілітації, почав роботу в 2010 році, спеціалізується на відновленні і зміцненні здоров'я пацієнтів за допомогою методів альтернативної медицини, без ліків і хірургічних операцій.
Проконсультуватися зі кваліфікованим сімейним лікарем у Запоріжжі можна у приватному кабінеті Family Doctor. Тут надає консультативну допомогу Солодун Анна Іванівна з 8-річним досвідом роботи. В обов'язки лікаря входить аналіз скарг, огляд, обстеження пацієнта, після чого фахівець визначає лікувальну тактику, дає рекомендації щодо попередження загострення хронічної патології та розвитку ускладнень.
Запоріжжя пр-т Соборний, 158 (бізнес центр "Форум", оф. 258) р.Вознесенський
7,2
Кабінет гінеколога та УЗД-фахівця Амро І. Г. — це професійна допомога, комплексне лікування, діагностика та профілактика захворювань репродуктивної системи. Спеціаліст регулярно проходить курси підвищення кваліфікації. Розширення власних можливостей та бази знань направлено на впровадження на практиці інноваційних методик діагностики та терапії. Лікар є постійним слухачем вебінарів, а також учасником наукових семінарів, симпозіумів та інших профільних заходів.
Пн — Пт: 08:00-20:00
Запоріжжя вул. Новокузнецька, 12 р.Комунарський