Медсестра, центр сімейної медицини

м.Золоті ворота11 5 м.Театральна12 7
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Сучасний центр сімейної медицини «Медсестра» надає кваліфіковану допомогу пацієнтам вдома або в лікарняному стаціонарі. У штаті центру досвідчені і компетентні фахівці, серед яких кардіолог, терапевт, педіатр, невролог, реабілітолог, хірург, сімейний лікар.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медсестра, центр сімейної медицини, вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Слава богу, існують такі центри! Коли захворіла мама, взагалі не знала, що робити, пройшла купу лікарені, але якось надалі наглядати треба і щоб вдома. Добре, що знайшла цей центр, безмежно вдячна за допомогу, дай вам всім бог здоров'я!
Виолетта
27 квітня '18р.
Спасибо за ваш бесценный труд. Вы делаете нереальную работу, заботясь о чужом человеке, как о родном. Персонал центра никогда не откажет в помощи и при необходимости будет находиться с больным постоянно. Я очень благодарна вам за это!
22 квітня '18р.
Мой отец тяжело болен, самостоятельно справляться с этим сложно. За помощью обратилась в "Медсестру". Спасибо вам за огромное сердце и все, что вы делаете. Сама я бы точно не справилась.
Вика
21 квітня '18р.
Вызвать медсестру на дом - это зачастую непосильная задача. Центр семейной медицины идет на встречу. Спасибо профессионалам за быстрое реагирование и оказанную помощь!
Катя
Дедушка сильно болеет и постоянно находиться под присмотром целого коллектива специалистов. Вы всегда быстро реагируете и приходите на помощь. Золотые люди с безграничным сердцем.
Игорь
Заботиться о лежачем пациенте не всегда просто, кто был в такой ситуации, меня поймет. Я решил воспользоваться помощью центра семейной медицины. Отношение врачей мне очень понравилось. Люди знают свое дело, весьма благодарен за оказанную помощь!
Вика
Обратилась за помощью в семейный центр "Медсестра" по рекомендации знакомых. Условия пребывания и отношение очень понравились. За моей сестрой ухаживали очень хорошо. Спасибо специалистам за их труд.
Кристина
Условия в центре отличные. Комфортно, уютно и просто приятно. Для людей с тяжелыми болезнями созданы все условия. Вы делаете невероятные вещи. Спасибо за то что всегда рядом и быстро приходите на помощь.
Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Анни Ахматової, 46 А м.Осокорки17 6 м.Позняки2 6
Багатопрофільний медичний заклад "Сіті Клініка" охоплює три напрямки — сімейна медицина, гінекологія і малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті клініки досвідчені лікарі, серед яких доктори та кандидати наук в галузі медицини.
Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-15:00
Лікар-генетик, перинатолог, дієтолог, нутриціолог, має науковий ступінь кандидата медичних наук, старший науковий співробітник кафедри Медінституту. На рахунку доктора Турової більше 80 наукових праць, 4 патенти, авторство Першої онлайн школи сучасної дієтології. В роботі використовує індивідуально підібрані програми збалансованого харчування, які побудовані на даних комплексної діагностики організму.
Вт: 10:00-19:00 Чт: 10:00-19:00 Пт: 10:00-19:00
Київ вул. Драгоманова, 17 м.Харківська21 5 м.Позняки18 6
Гінекологічний медичний центр "Атланта" спеціалізується в області жіночого репродуктивного здоров'я, займається лікуванням і діагностикою захворювань.
Лабораторія «Нова діагностика» була організована в 2005 році. Один з підрозділів лабораторії «Нова діагностики» знаходиться на Маяковського.