Я – Базис, центр конструктивної психології на Січових стрільців

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Центр конструктивної психології «Я — Базис» на Січових стрільців надає широкий спектр психологічних послуг. Прийом ведуть кваліфіковані дипломовані фахівці. У центрі можна записатися на прийом до психолога або психотерапевта. У
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Я – Базис, центр конструктивної психології на Січових стрільців , вартість послуг:

• Консультація психолога 700
  • Лікування тривожності і нервозності
  • Проведение психологических тренингов
  • Психологическая помощь семейным парам
  • Психологическая помощь в детско-родительских проблемах
  • Лікування депресії
  • Лікування панічних атак
  • Лікування безсоння
  • Лікування фобій
  • Лікування неврозів

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Мирослава
Я помітила за своєю донечкою, що вона дуже боїться темряви. Я розумію що це поширина фобія серед маленьких діток. Але подолати її власноруч у мене не вийшло. Ми звернулися за допомогою до професіоналів. Дякувати Богу, нам допомогли. Щиро вдячна спеціалістам цієї клініки.
Анастасія
Шалений темп життя дає про себе знати, постійний стрес негативно впливає на здоров'я.Я почала помічати що я стала апатичною, перестала цікавтися будь-чим. Хотілося просто лежати в ліжку і щоб мене ніхто не чіпав. Рідні побачили мій стан. Після сімейної розмови ми вирішили звернутися за допомогою до клініки «Я – Базис» на Січових стрільців 58/2а. Зараз почуваю себе набагато краще. дуже вдячна лікарям за допомогу.
Юлія
Останім часом у нас з чоловіком було все дуже складно,постійні сварки, дійшло навіть до того що ми спали в різних кімнатах. Я розуміла якщо так буде продовжуватися і надалі, ми дійдемо до краху. Після розмови ми вирішили спробувати звернутися за кваліфікованою допомогою. Спеціаліси «Я – Базис» дійсно допомогли нам, ми подолали усі суперечки. Зараз поступово все налагоджується. Дякую!

Лікарі клініки Я – Базис, центр конструктивної психології на Січових стрільців

Калищук Светлана Николаевна
Психолог
Обрати фах
  • Психолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка естетичної медицини MV AESTHETICS - ліцензований центр естетичної медицини та косметології, що спеціалізується на послугах апаратної, лазерної, ін'єкційної та естетичної косметології.
Пн — Пт: 10:00-22:00 Сб: 10:00-22:00 Н: 10:00-22:00
Центр здоров'я і технологій довголіття AgeFree надає сучасні чек-ап послуги, такі як визначення пульсових зон і VO2MAX, управління вагою, кардіо-контроль, фітнес-тест. Також в центрі можна отримати друк цифрової Карти здоров'я, а також пройти консультацію дієтолога.
Флеболог Костянтин Барабой приймає пацієнтів з судинними захворюваннями на території персонального кабінету. Висока кваліфікація доктора дозволяє розглядати і успішно завершувати серйозні клінічні випадки. Поз
Astra Dent (Астра Дент) на ВДНГ — медичний центр, що спеціалізується на наданні пацієнтам широкого спектру стоматологічних послуг. Клініка оснащена всім необхідним обладнанням для діагностики захворювань ротової порожнини. Лікування виконується відповідно до світових стандартів, завдяки чому ймовірність виникнення ускладнень зводиться до мінімуму.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00