Озонотерапія стегон в Житомирі

Можливо, вас цікавлять лікарі озонотерапевти

Снежана
Была впервые в этой поликлинике. Впечатление хорошее, замечательный персонал. Всем советую данную поликлинику. Отдельная благодарность замечательной Сендзюк Натальи Евгеньевной, профессионал своей работы.
Олександра
Звернулася до цього фахівця для профілактичного огляду. Мені сподобалося ввічливе ставлення і індивідуальний підхід лікаря до пацієнтів. Лікар мене вислухав, задавала необхідні питання. Все детально пояснила, простою мовою, зрозумілою для звичайної людини, дала необхідні рекомендацій. Мар'яна Ігорівна здалася мені чуйною, дуже уважною та професійним лікарем. При необхідності буду звертатися до неї і рекомендувати її своїм знайомим і близьким.
Віта
Мій лікар, до якого я постійно зверталася. пішла у декретну відпустку. Довелося шукати нового спеціаліста. Друзі порадили Заіку Ларису Володимирівну. Жодного разу не пошкодувала що потрапила до неї на прийом. Уважно поставилася до мене, доступно без замудрих медичних термінів та вичерпно відповіла на поставлені запитання. В подальшому буду звертатися лише до неї. Рекомендую!
Сергій
Нещодавно був на прийомі у Ірини Леонтіївни. Цілком та повністю задоволений візитом. Доступно пояснює симптоми і їх причини, розписує лікування, відповідає на питання. Завжди заспокоїть і пояснить ситуацію з позитивної сторони, при цьому не упускаючи нічого важливого, що як на мене є одним з головним якостей характеру для лікаря. Рекомендую!

На жаль,

за напрямком "Озонотерапія стегон" лікарень та діагностичних центрів в Житомирі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Житомир вул. Велика Бердичівська, 43