Озонотерапія стегон у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі озонотерапевти

Озонотерапія стегон ― це методика корекції жирових відкладень на стегнах за допомогою серії локальних озонових ін'єкцій. Озонотерапія стегон полягає в обколюванні передньої, задньої та бічних (внутрішньої і зовнішньої) стегнових поверхонь. Озонотерапія руйнує фіброзні мембрани адипоцитів, активізує окислення жирів, що супроводжується усуненням целюлітних відкладень, нерівностей шкіри та формуванням чітких підтягнутих контурів стегон.

Підготовчі процедури

Спеціальної підготовки не потребує. Слід пройти загальний медогляд й отримати консультацію косметолога. Варто зробити алергопроби.

Озонотерапія стегон

Один сеанс такої процедури займає 40 хвилин, усього потрібно 10-20 повторень, залежно від повноти та бажаного результату. При проведенні ін'єкцій киснево-озонової суміші можливо позбутися целюліту та жирових відкладень. Після курсу лікування відбувається значне поліпшення мікроциркуляції крові, забезпечення прохідності кисню в клітини та тканини. У результаті активно спалюються жири, усуваються фіброзні оболонки, які формують целюлітні відкладення. Шкіра стає гладкою, набуває здорового вигляду, фігура стає стрункішою. Для більш стійкого й тривалого ефекту рекомендується використовувати комплекс процедур: підшкірні ін'єкції киснево-озонової суміші, лікувальний масаж із використанням озонованих кремів, а також застосування методів загального оздоровлення організму.

Показання та протипоказання

• шрамах;
  • розтяжках.

Не рекомендується при:

• зниженому вмісті тромбоцитів;
  • прийомі препаратів, які сприяють зниженню згортання крові;
  • наявності відкритих ран або періодичної кровотечі;
  • інсульті та інших захворюваннях;
  • гіперфункції щитоподібної залози;
  • інфаркті міокарда в гострій формі;
  • алкогольному сп’янінні;
  • судомах та епілепсії;
  • гострому панкреатиті;
  • алергії на озон;
  • онкологічних захворюваннях;
  • перших днях менструації.

Наслідки

Можуть виникнути такі ускладнення:

• синці і набряки;
  • алергічна реакція;
  • почервоніння і свербіж.
Знайдена 1 клініка

Кирило
Постійно ходжу на озонотерапію в цю клініку, задоволений рузультатом.
Оля
Клініка супер
Особисто в мене залишились лише позитивні емоції після візиту :) Дуже приємно поговорила з персоналом, відношення людяне, а для мене це було дуже важливим фактором. А в цій клініці зі мною поводились професійно, допомогли вирішити мої проблемні питання, проконсультували. Так, приміщення не найкраще, як багато хто пише. Але в кабінетах чисто, охайно! Двері в під'їзд з домофоном, є сигналізація, тож з безпекою теж там все нормально. Загалом, я задоволена :) Щиро вдячна! Буду звертатись ще)
Валерія П
Лікарі привітні і кваліфіковані. Процедури проводять безболісно. Приміщення затишне -не прохідний двір; лише два лікаря і пацієнт, шо є дуже комфортним! Відвідувала напротязі півроку. Зараз все добре, лікування підібрано коректно. Дякую!
8,7
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.