Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Озонотерапія стегон в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі озонотерапевти
16
7,0
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

9
Ганна
Довгий час не наважувалася на гідроколонотерапію кишечника. Мала сумнів, щодо ефективності даної процедури. Медичний центр "Діагностикум" переконав мене. Не жалкую, що дала згоду. Мене позбавили багатьох проблем. Відчуваю себе комфортно, пропало відчуття тяжкості у шлунку. Дякую.
03 июля '18 г.
10
Злата
Завдяки медичному центру "Діагностикум" на Підпіллі мені вдалося позбутися багатьох дефектів шкіри. Озонотерапія дійсно допомогла, я навіть не уявляла, що так швидко. Шкіра стала чистою, не блистить. Навіть розгладилися дрібні зморшки.
12 июля '18 г.
10
Ольга
Мій чоловік захоплюватися алкоголем, останнім часом він став скаржитись на біль у печінці. Не довго думаючі, ми пішли до медичного центру "Діагностикум", де нас проконсультували, зробили УЗД печінки та призначили лікування.
30 июня '18 г.
8
Мирослав
Я часто відчував біль у нирках. Одного разу, терпіти уже не було сили. Звернувся в "Діагностикум". Записали мене на прийом швидко. Зробили УЗД органів всієї черевної порожнини. Знайшли камені в нирках. Проходжу лікування. Обладнання нове, сучасне.
24 июня '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,6
Хмельницький вул. Курчатова, 1 (дитяча амбулаторія, каб. 1)
Медичний центр "Діагностикум" працює 17 років, проводить точну діагностику захворювань та лікування без застосування медичних препаратів.
  • Озонотерапія стегон
Працює з 09:00-19:00
7,4
Хмельницький вул. Проскурівського підпілля, 112 (полікл. УМВС, каб. 10)
Медичний центр "Діагностикум" спеціалізований в сфері виявлення розладів організму, допомагає встановити точний діагноз.
  • Озонотерапія стегон
7,4
Хмельницький вул. Степана Разіна 1 (дитяча міська поліклініка 1-й поверх, кабінет №7, 8)
Медичний центр "Діагностикум" займається сучасними методами діагностики організму, проводить лікування безмедикаментозними методами.
  • Озонотерапія стегон
Працює з 09:00-19:00