Центр Євмінова в Тернополі

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Вертебрально-оздоровчий "Центр Євмінова" у Тернополі спеціалізований на безмедикаментозному та безопераційному лікуванні хребта. Пацієнтів приймають лікар-реабілітолог та вертебролог.

Послуги, які пропонує медичний центр:

• консультація фахівця;
  • лікування остеохондрозу, скаліозу, кіфозу, порушень постави, протрузій, межхребцевих гриж;
  • індивідуальні заняття на тренажерах.

Переваги медичного центру — високий рівень підготовки спеціалістів, якість лікування, перевірена часом, індивідуальний підхід, створення персональної програми тренувань з урахуванням віку, статі, анамнезу пацієнта. Доступні ціни та лікування без операцій допомагають багатьом пацієнтам виправити стан здоров’я.

"Центр Євмінова" у Тернополі — це філія міжнародної мережі медичних центрів, які працюють за авторськими методами лікування хвороб хребта та суглобів.

• Ціни на послуги

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Люда
24 квітня '18г.
Доступні ціни вашої клініки повернули мені віру в життя!!! Без операції, яку мені казали обовязково робити в інших закладах, мені вдалося подолати свою проблему з спиною. Дякую за людяність та індивідуальний підбір лікування.
Поліна Романівна Жук
08 квітня '18г.
На операцію не вистачало коштів... Думала що вже ніколи не зможу ходити самостійно. Друзі записали мене на прийом в ваш центр і я була дуже вражена, що лікуватися можно і без операції. Чуйний і професійний колектив, відношення як вдома.
Іван Білошапка
22 березеня '18г.
Після падіння з дерева у мене були великі проблеми з хребтом. Авторська методика лікування в вашому центрі змінила моє життя. Зараз я вже встаю самостійно з ліжка, пересуваюсь на ходунках і це сподіваюсь не все.
Ольга Миколаївна
22 лютого '18г.
У доньки була проблема з поставою, через це самооцінка її була дуже заниженою. Почали лікуватися в вашому центрі і вже бачимо позитивні результати. Скоро будемо здавати іспити в Карпенко Карого на театральний, думаю у нас все вийде! Дякую всім, хто нам допоміг!
Павло
11 січня '18г.
Вертербролог записав мене на 20 занять, що коштували 1000 грн., після 5го заняття, вже майже видужав. Дуже сподобалося, що лікар вашого центру не заставляв проходити всі заняття до кінця, а відпустив після шостого. Тож мої кошти мені повернули. Не у всіх так. Дякую за розуміння.
Наталія Богданівна
01 січня '18г.
В лікуванні межхребцевої грижі мені допомогли індивідуальні заняття на тренажерах в вашому центрі Євмінова! Рекомендую усім, хто також страждає на страшні болі, не може рухатися вільно.

Лікарі клініки Центр Євмінова в Тернополі

• Масажист
  • Реабілітолог
очистити
+38 (035) 240-55-39 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Центр допомоги залежним New Way в Тернополі — це сучасний медичний центр, де проводитимуть лікування від алко та наркозалежності, ігроманії. Також тут отримують психосоціальну допомогу військову, які повернулися додому із зони конфлікту.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Тернопіль вул. Малишка, 2
Спеціалізований медичний центр "Астра МІА" почав роботу у 1992 році, займається лікуванням алкогольних залежностей. Серед фахівців центру психіатри, наркологи, психотерапевти, голкорефлексотерапевти, лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук.
Записатися на прийом
Тернопіль вул. Ломоносова, 41 (1 пов.)
6,9
Приватна клініка "Амбулаторна медична допомога" допомагає пацієнтам з різними хворобами, використовуючи в комплексі класичні методи лікування та нетрадиційну медицину. Пацієнтів приймають лікарі вищої кваліфікаційної категорії — терапевт та рефлексотерапевт.
Записатися на прийом
Західно-український медичний центр "МЕВІЗ" спеціалізується в галузі спіральної комп’ютерної томографії. У штаті центру кваліфіковані фахівці-діагности, налагоджена постійна співпраця зі спеціалістами з Німеччини.