Медичний центр Ваше здоров'я в Рівному

Часи роботи:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр сучасних технологій "Ваше здоров’я" займається питаннями безпліддя чоловічого та жіночого, проводить підготовчу роботу та обстеження перед екстракорпоральним заплідненням. В клініці працюють висококваліфіковані фахівці.

Послуги, які надає центр:

• консультація лікаря (гінеколога, невропатолога, уролога);
  • кольпоскопія;
  • високочастотна коагуляція;
  • електронейроміографія;
  • УЗД с доплерографією судин;
  • пренатальна діагностика;
  • клінічні дослідження.

Переваги клініки - якісна матеріальна та технічна база, комфортні умови, конфіденційність лікування, відсутність черг, доброзичлива атмосфера, індивідуальний підхід.

Знаходиться заклад за адресою вул. Данила Галицького, 1.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр Ваше здоров'я в Рівному, вартість послуг:

• Лікування передчасного сім'явиверження
  • Лікування чоловічого безпліддя
  • Консультація гінеколога-репродуктолога
  • Ведення вагітності
  • Мазок на флору (гінекологічний мазок)
  • Гіперстимуляція яєчників
  • Лікування передменструального синдрому
  • Лікування придатків
  • Лікування цервіциту
  • Лікування ендометриту
  • Медикаментозне лікування ерозії шийки матки
  • Профілактика ЗПСШ

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Лілія
01 грудня '17г.
Найкращі спеціалісти у Рівному!!! РЕКОМЕНДУЮ!!!
Інна
22 листопада '17г.
була в доктора Мамонова на УЗД черевної порожнини та нирок і буоа приємно здивована, все детально подивився і описав, коментував і паралельно показував картинку. Також хочу відмітити сервіс- ти приходиш чистий заклад на конкретну годину і проходиш обстеження, а не сидиш в черзі півдня і гадаєш "пройду чи ні?", тому однозначно рекомендую
Інг
чудове УЗД
Варвара
22 листопада '17г.
була в 2 спеціалістів з цієї клініки, ніразу не пошкодувала, лікарі чудові, персонал привітний, хочу відмітити цих профі справи 1. Гречаний А.К (приймає на 4Д)- лікар досвідчений фахівець, привітний, все пояснив, дуже уважно проводив УЗД, детально оглядав; 2. Мамонов О.С теж дуже задоволена розпитував про попереднє обстеження, детально, оглянув, доступно пояснив, підказав куди краще звернутися, призначиі тільки ті аналізи, які ДІЙСНО потрібні, чула що він ще ас в колінах, думаю найближчим часом відвідати) РЕКОМЕНДУЮ
ОлЯ
20 листопада '17г.
Хороші лікарі та персонал! Корчак І.Я. - найкращий у місті спеціаліст! Не призначає купу аналізів які не потрібні,як у інших клініках!
оля
20 листопада '17г.
Хороші лікарі та персонал, Корчак І.Я. - дійсно спеціаліст своєї справи! Ціни нижчі ніж по місту..і головне- не говорять лишнього, та не призначають лікування з аналізами без потреби. Усім рідним та знайомим рекомендую!
Наталія
01 червеня '17г.
Чудове УЗД!
Зверніть увагу на інші клініки:
Рівне вул. Поштова, 5 ("Інваспорт")
7,9
Медичний центр Надії Бурмаки надає кваліфіковану медичну допомогу у лікуванні алкогольної, ігровою, тютюнової залежності та інших патологій, має філії у багатьох містах України. В штаті центра лікарі вищої категорії кваліфікації.
Н: 08:00-13:00
Рівне вул. В’ячеслава Чорновола, 70 (3-й поверх)
7,7
Медичний центр "Гінекологія" займається діагностикой та терапією патологій статевої системи, лікує безпліддя, ерозії, порушення менструального циклу, запальні процеси та інфекції. Провідний лікар центру має багаторічний досвід та високу кваліфікацію.
Записатися на прийом
Литовсько-український медичний центр "Кардіоліта" співпрацює з однойменною клінікою за кордоном, спеціалізований на діагностиці, терапії та реабілітації серцево-судинних хвороб.
Записатися на прийом
Центр репродукції "Благодар" займається лікуванням жіночого та чоловічого безпліддя, діагностикой органів статевої системи, пропонує програми комплексної терапії. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі педіатр, неонатолог, акушер-гінеколог, репродуктолог, уролог, андролог.