Медичний центр Ваше здоров'я в Рівному

Часи роботи:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр сучасних технологій "Ваше здоров’я" займається питаннями безпліддя чоловічого та жіночого, проводить підготовчу роботу та обстеження перед екстракорпоральним заплідненням. В клініці працюють висококваліфіковані фахівці.

Послуги, які надає центр:

• консультація лікаря (гінеколога, невропатолога, уролога);
  • кольпоскопія;
  • високочастотна коагуляція;
  • електронейроміографія;
  • УЗД с доплерографією судин;
  • пренатальна діагностика;
  • клінічні дослідження.

Переваги клініки - якісна матеріальна та технічна база, комфортні умови, конфіденційність лікування, відсутність черг, доброзичлива атмосфера, індивідуальний підхід.

Знаходиться заклад за адресою вул. Данила Галицького, 1.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр Ваше здоров'я в Рівному, вартість послуг:

• Лікування передчасного сім'явиверження
  • Лікування чоловічого безпліддя
  • Консультація гінеколога-репродуктолога
  • Ведення вагітності
  • Мазок на флору (гінекологічний мазок)
  • Гіперстимуляція яєчників
  • Лікування передменструального синдрому
  • Лікування придатків
  • Лікування цервіциту
  • Лікування ендометриту
  • Медикаментозне лікування ерозії шийки матки
  • Профілактика ЗПСШ

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Лілія
01 грудня '17г.
Найкращі спеціалісти у Рівному!!! РЕКОМЕНДУЮ!!!
Інна
22 листопада '17г.
була в доктора Мамонова на УЗД черевної порожнини та нирок і буоа приємно здивована, все детально подивився і описав, коментував і паралельно показував картинку. Також хочу відмітити сервіс- ти приходиш чистий заклад на конкретну годину і проходиш обстеження, а не сидиш в черзі півдня і гадаєш "пройду чи ні?", тому однозначно рекомендую
Інг
чудове УЗД
Варвара
22 листопада '17г.
була в 2 спеціалістів з цієї клініки, ніразу не пошкодувала, лікарі чудові, персонал привітний, хочу відмітити цих профі справи 1. Гречаний А.К (приймає на 4Д)- лікар досвідчений фахівець, привітний, все пояснив, дуже уважно проводив УЗД, детально оглядав; 2. Мамонов О.С теж дуже задоволена розпитував про попереднє обстеження, детально, оглянув, доступно пояснив, підказав куди краще звернутися, призначиі тільки ті аналізи, які ДІЙСНО потрібні, чула що він ще ас в колінах, думаю найближчим часом відвідати) РЕКОМЕНДУЮ
ОлЯ
20 листопада '17г.
Хороші лікарі та персонал! Корчак І.Я. - найкращий у місті спеціаліст! Не призначає купу аналізів які не потрібні,як у інших клініках!
оля
20 листопада '17г.
Хороші лікарі та персонал, Корчак І.Я. - дійсно спеціаліст своєї справи! Ціни нижчі ніж по місту..і головне- не говорять лишнього, та не призначають лікування з аналізами без потреби. Усім рідним та знайомим рекомендую!
Наталія
01 червеня '17г.
Чудове УЗД!
Зверніть увагу на інші клініки:
Рівне вул. Поштова, 5 ("Інваспорт")
7,9
Медичний центр Надії Бурмаки надає кваліфіковану медичну допомогу у лікуванні алкогольної, ігровою, тютюнової залежності та інших патологій, має філії у багатьох містах України. В штаті центра лікарі вищої категорії кваліфікації.
Н: 08:00-13:00
Рівне вул. В’ячеслава Чорновола, 70 (3-й поверх)
7,4
Медичний центр "Гінекологія" займається діагностикой та терапією патологій статевої системи, лікує безпліддя, ерозії, порушення менструального циклу, запальні процеси та інфекції. Провідний лікар центру має багаторічний досвід та високу кваліфікацію.
Литовсько-український медичний центр "Кардіоліта" співпрацює з однойменною клінікою за кордоном, спеціалізований на діагностиці, терапії та реабілітації серцево-судинних хвороб.
Записатися на прийом
Центр репродукції "Благодар" займається лікуванням жіночого та чоловічого безпліддя, діагностикой органів статевої системи, пропонує програми комплексної терапії. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі педіатр, неонатолог, акушер-гінеколог, репродуктолог, уролог, андролог.