Ваше здоров'я, медичний центр у Рівному

5.5
Рівне, вул. Данила Галицького, 1
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр сучасних технологій "Ваше здоров’я" займається питаннями безпліддя чоловічого та жіночого, проводить підготовчу роботу та обстеження перед екстракорпоральним заплідненням. В клініці працюють висококваліфіковані фахівці.

Послуги, які надає центр:

• консультація лікаря (гінеколога, невропатолога, уролога);
  • кольпоскопія;
  • високочастотна коагуляція;
  • електронейроміографія;
  • УЗД с доплерографією судин;
  • пренатальна діагностика;
  • клінічні дослідження.

Переваги клініки - якісна матеріальна та технічна база, комфортні умови, конфіденційність лікування, відсутність черг, доброзичлива атмосфера, індивідуальний підхід.

Знаходиться заклад за адресою вул. Данила Галицького, 1.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Ваше здоров'я, медичний центр у Рівному, вартість послуг:

• Лікування передчасного сім'явиверження (еякуляції)
  • Лікування чоловічого безпліддя і діагностика
  • Консультація акушера-гінеколога
  • Консультація гінеколога-репродуктолога
  • Ведення вагітності (програми спостереження вагітності)
  • Мазок на флору (гінекологічний мазок) з піхви
  • Гіперстимуляція яєчників при ЕКЗ
  • Інсемінація (ВМІ, штучна інсемінація)
  • Консультація гінеколога
  • Консультація гінеколога
  • Припікання ерозії лазером (лазерне лікування ерозії)
  • Лікування аднекситу (запалення придатків)
  • Лікування бартолініту у жінок
  • Лікування вагініту (кольпіту) у жінок
  • Лікування запальних захворювань жіночих статевих органів
  • Лікування дисфункції яєчників (нерегулярного менструального циклу)
  • Лікування кісти яєчника без операції
  • Лікування клімаксу (менопаузи)
  • Лікування молочниці (кандидозного кольпіту)
  • Лікування полікістозу яєчників (СПЯ)
  • Лікування передменструального синдрому (ПМС)
  • Лікування придатків у жінок
  • Лікування цервіциту у жінок
  • Лікування ендометриту у жінок
  • Медикаментозне лікування ерозії шийки матки у жінок
  • Профілактика ЗПСШ (захворювань, що передаються статевим шляхом)
  • Лікування циститу (запалення сечового міхура)
  • Консультація уролога
  • Консультація невролога
  • Електроміографія (ЕМГ, ЕНМГ, міографія)

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Інна
супер! зручно розташований, висококваліфікований персонал та лікарі, однозначно рекомендую!
18 квітня '19р.
Дякую Ігорю Ярославовиу Корчак за високо професіональну допомогу, завдяки йому,лікарю від бога,ми маємо донечку!!! Дякую вам за все!!!
19 квітня '18р.
обстежуюсь тільки тут!!! висококваліфіковані лікарі+ сучасна апаратура!!!
Лілія
Найкращі спеціалісти у Рівному!!! РЕКОМЕНДУЮ!!!
Інна
була в доктора Мамонова на УЗД черевної порожнини та нирок і буоа приємно здивована, все детально подивився і описав, коментував і паралельно показував картинку. Також хочу відмітити сервіс- ти приходиш чистий заклад на конкретну годину і проходиш обстеження, а не сидиш в черзі півдня і гадаєш "пройду чи ні?", тому однозначно рекомендую
Інг
чудове УЗД
Варвара
була в 2 спеціалістів з цієї клініки, ніразу не пошкодувала, лікарі чудові, персонал привітний, хочу відмітити цих профі справи 1. Гречаний А.К (приймає на 4Д)- лікар досвідчений фахівець, привітний, все пояснив, дуже уважно проводив УЗД, детально оглядав; 2. Мамонов О.С теж дуже задоволена розпитував про попереднє обстеження, детально, оглянув, доступно пояснив, підказав куди краще звернутися, призначиі тільки ті аналізи, які ДІЙСНО потрібні, чула що він ще ас в колінах, думаю найближчим часом відвідати) РЕКОМЕНДУЮ
ОлЯ
Хороші лікарі та персонал! Корчак І.Я. - найкращий у місті спеціаліст! Не призначає купу аналізів які не потрібні,як у інших клініках!
оля
Хороші лікарі та персонал, Корчак І.Я. - дійсно спеціаліст своєї справи! Ціни нижчі ніж по місту..і головне- не говорять лишнього, та не призначають лікування з аналізами без потреби. Усім рідним та знайомим рекомендую!
Наталія
Чудове УЗД!
Зверніть увагу на інші клініки:
Рівне м. Дубно, провулок Мирогощанський 35
8,6
Медичний центр ВІЗІЯ – це сучасний офтальмологічний центр для всієї сім’ї. Окрім діагностичного кабінету лікаря, працює кабінет апаратного лікування зору та відділ оптики. Для лікування та діагностики зору, використовується сучасне та точне обладнання.
Пн — Пт: 08:45-17:45
Рівне м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого 5
8,8
Медичний центр Візія у Сарни – це одна з філій офтальмологічної мережі клінік, які займаються наданням кваліфікованих послуг з діагностики, терапії хвороб органів зору. Звернутися до центру можна пацієнтам будь-якого віку. Штат співробітників включає досвідчених професіоналів, які регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації, активно беруть участь у конференціях, різних семінарах, де отримують нові знання, навчаються сучасним технологіям.
Пн — Пт: 08:45-17:45
Рівне вул. Київська, 78 Г (територія Обласної лікарні)
7,3
Медичний діагностичний центр "Експерт" проводить всебічну діагностику організму за допомогою сучасного комп’ютерного томографа відомого виробника. Фахівці центру мають кваліфікацію, постійно приймають участь у семінарах, конференціях міжнародного рівня.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Медичний центр "Дім здоров’я" почав роботу у 2001 році, займається діагностикою та терапією хронічних патологій методами східної та нетрадиційної медицини. Лікарі центру пройшли профільну підготовку в Україні та за кордоном.