Сторінка 2. Лікування карієсу в Полтаві

4,0
Знайдено 17 клінік

Наталия
Я постоянно лечу зубы в этой клинике на протяжении многих лет. Очень довольна. И Борисенко Ю.В. это тот врач, которого не меняют. Большое спасибо!
Марія
З усіх стоматологічних клінік, де я побувала, найбільше мені сподобалося у «Гала-Дентс». Дійсно високий професіоналізм лікаря і використання якісних матеріалів дають відмінний результат. Тому раджу друзям саме цю клініку.
Інга
Якщо виникають які-небудь проблем из зубами, користуюся послугами саме цієї клініки. Стоматолог-терапевт уважно й професійно виконує усі процедури, а сама клініка приваблює відсутністю черг та затишною атмосферою.
Полтава вул. Бірюзова, 96
Стоматологічна клініка "Приват Дантист" виконує всі види стоматологічного лікування зубного ряду. Лікарі приватного кабінету мають медичну профільну освіту та досвід, вдосконалюють навички на тематичних семінарах та конференціях.
Полтава вул. Івана Мазепи, 14
Приватна стоматологічна клініка "Гала-Дентс" займається наданням медичної допомоги у лікуванні зубів та ясен. Фахівці клініки мають медичну освіту, підтверджують кваліфікацію сертифікатами та дипломами, приймають участь у спеціалізованих конференціях і семінарах.
Полтава вул. Європейська, 92
Стоматологічний кабінет "Вітал" спеціалізований на лікуванні ротової порожнини, зубів та ясен. Фахівці клініки мають профільну освіту, багаторічну практику.
Полтава пл. Незалежності, 1Б
Стоматологічна клініка "Ідеал" надає кваліфіковану медичну допомогу у санації ротової порожнини.
Полтава вул. Зіньківська, 51/2
Стоматологічна клініка "Алекс Дент" займається лікуванням і профілактикой захворювань зубів та ясен. Фахівці клініки мають досвід та медичну освіту, вивчають провідні технології та стоматологічні матеріали.
Полтава вул. Ціолковського, 4
Стоматологічний кабінет "Амадеус" надає кваліфіковану медичну допомогу у лікуванні зубів. Персонал приватного кабінету має медичну освіту та досвід, застосовує сучасні технології.
Полтава вул. Небесної Сотні, 118
Стоматологічний приватний кабінет "Альфа Дент" надає допомогу у лікуванні зубів, повертає гарну усмішку пацієнтам. Фахівці закладу мають досвід в галузі, підвищують рівень кваліфікації.