Клініки травматології в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі травматологи
7,5
Полтава вул. Шевченко, 44
Медичний центр "Латона" надає допомогу у лікуванні та діагностиці різноманітних захворювань за 16 напрямками методами класичної та народної медицини. Для консультації запрошуються найкращі фахівці, професори, провідні спеціалісти у своїй галузі.
Ксенія, 30 листопада '-1р.

Коли у бабусі почалися серйозні проблеми зі здоров’ям, нам дуже допомогли фахівці клініки «Латона». Адже тут можна не тільки викликати лікаря на дім, але й скористатися послугами медичного уход та маніпуляцій вдома у пацієнта. Це значно полегшило життя і нам, і бабусі.

• Лікування остеохондрозу
Працює з 08:00-18:00
7,4
Полтава вул. Свиштовська, 3
Медична санітарна частина "Нафтахімік" надає медичну допомогу в лікуванні та діагностиці багатьох захворювань по 13 напрямкам. В штаті клініки висококваліфіковані лікарі.
Родина Нестайко, 03 січня '17р.

Користуємося послугами цієї клініки усією родиною. Зручно, що тут можна пройти усі потрібні обстеження та отримати консультацію необхідного спеціаліста. Крім того, у них є свій стаціонар. Умови перебування дуже комфортні, усі робітники клініки уважні та привітні.

• Консультація травматолога
Працює з 08:00-17:00
Полтава вул. Коваля, 5
Медичний центр "Пол-Ейс" спеціалізований на діагностиці, лікуванні хвороб та інфекцій гінекологічного, урологічного, дерматовенерологічного характеру. Лікарі центру мають профільну медичну освіту.
Платон, 10 січня '17р.

Про медичний центр «Пол Ейс» мені розповів брат. Коли виникли проблеми, звернувся до уролога саме сюди. Лікар мені сподобався, призначене лікування видалося дуже дієвим. Дійсно сучасна та комфортна клініка. Обов’язково буду звертатися сюди іще.

Працює з 09:00-17:00