Клініки отоларингології у Львові (Залізничний район)

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи в Залізничному районі
Видалення стороннього тіла (ніс/вухо/гортань) 300 грн
Катертеризація слухової труби з введенням лікарських засобів 500 грн
Знайдено 4 клініки

Уляна
Добрий день В першу чергу хочу подякувати адмістратору Олі, яка завжди нас зустрічає з посмішкою Кожного нашого візиту запитує про самопочуття - це надзвичайно приємно Оля дуже добра і чуйна, людина з великої букви!!! Олічка дякую Вам за розуміння і підтримку!!! Також хочу відзначити таких лікарів, як Сандурська Соломія Юріівна, Стах Ростислав Зеновійовоч і Боженко Наталія Леонідівна-професіонали своєї роботи!!! Дякую Вам усім за допомогу і підтримку!!!
Мацях Ольга
Гарна клініка,приємний персонал,особлива подяка лікарю флебологу ,Смілка Ігорю Степановичу ,за професіоналізм
Данилів Ірина Зиновіївна
Все чудово
Марі
Рекомендую!!!!
Львів вул. Щирецька, 36/5
р.Залізничний
VeroMed – це багатопрофільний медичний центр, що відповідає найвищим світовим стандартам надання медичної допомоги. Cпеціалісти МЦ забезпечать Вас лише якісним медичним обслуговуванням. Колектив центру – це велика дружня сім’я. І вони з великою любов’ю і турботою відносяться до кожного свого пацієнта. Лікарі медичного центру «VeroMed» постійно підтримують і підвищують рівень своїх професійних навиків на основі передових досягнень світової медицини. І все це завдяки вузькій спеціалізації кожного працівника. Медичний центр «VeroMed» обладнаний своєю сучасною лабораторно-діагностичною базою. Приймає лікар: Матвісів Іванна Іванівна
  • Консультація отоларинголога первинна 700
  • Консультація отоларинголога повторна 500
  • Видалення стороннього тіла (ніс/вухо/гортань) 300
  • Промивання приносових пазух 300
  • Промивання мигдалин 300
8,9
Львів вул. Караджича, 29 Б
р.Залізничний
Дельта Мед — це сучасний медичний центр, що розташувався в самому центрі Львова. Основна перевага клініки — це передове обладнання, що дозволяє проводити надточну діагностику в стислі терміни. За рахунок високої ефективності діагностичних заходів, фахівці призначають правильне лікування, яке допомагає досягти позитивного результату. Діагностика та лікування на території медичного центру проводиться з урахуванням європейських та ізраїльських стандартів.
  • Лазерна коагуляція судин переділки носа от 2 000
  • Хірургічна обробка ран ЛОР - органів от 800
  • Лазерна вазотомія нижніх носових раковин от 4 000
  • Лазерне розсічення синехій порожнини носа от 1 000
  • Усунення атероми вушної мушлі от 2 700
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
5,7
Львів вул. Щирецька, 36 (біля СК Олімп)
р.Залізничний
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку. Приймають лікарі: Голіян Зоряна , Мірка Максим , Залуцька Зеновія
  • Видалення стороннього тіла з вуха/носа 750
  • Туалет слухового ходу 350
  • Лікувальна процедура при тонзиліті 400
  • Проколювання мочки вуха преміум 800
  • Проколювання мочки вуха стандарт 400
5,7
Львів вулиця Залізнична, 7
р.Залізничний
Медичний центр UP – це сучасний діагностично-поліклінічний заклад, який надає медичну допомогу дорослим і дітям у місті Львів. Під своїм крилом МЦ об’єднав жіночу консультацію та дитячу полікліну. Приймає лікар: Стецик Зоряна Михайлівна
  • Процедура догляду за вушками після проколювання 200