Лімфодренажний масаж у Львові (Залізничний район)

Можливо, вас цікавлять лікарі флебологи в Залізничному районі
Львів вул. Городоцька, 62
р.Залізничний
Медичний центр лазерної епіляції та косметології «Медіостар» допомагає пацієнтам у галузі дерматології та косметології.
Ксенія, 21 листопада '16р.

Біля шиї почав розвиватися фурункульоз. Спочатку зявилось почервоніння та затвердіння, а далі зрозуміла, що гноїться. Думала, що це звичайний прищ, тому трохи із лікуванням зволікала. Звернулась до лікаря. Той направив мене на здачу аналізу сечі. То виявився золотистий стафілокок. Якщо його не вбити, то фурункули з’являтимуться по всьому тілу. Я без вагань була готова на лікування. Лікар призначив комплексне лікування: мазь, таблетки, які посилюють імунітет, антибіотик. Невдовзі здала повторний тест. Фурункул зник разом із стафілококом.

Працює з 08:00-22:00
Сб: 08:00-22:00 Нд: 08:00-22:00

Лімфодренажний масаж в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Городоцька, 62
р.Залізничний
Ксенія, 21 листопада '16р.

Працює з 08:00-22:00
Сб: 08:00-22:00 Нд: 08:00-22:00
7,2
Львів вул. Стуса, 4
р.Сихівський
Центр свідомого батьківства «SWEET Дитя» створений у 2006 році, займається психологічною підтримкою та консультацією человіків та жінок, надає допомогу у вигляді курсів та тренінгів.
Тетяна, 12 жовтня '16р.

Інна гарний спеціаліст, вміє працювати з дитиною. Результатами лікування у неї нашої дитини я задоволена.

Працює з
Сб: 10:00-17:00 Нд: 10:00-17:00