Клініки проктології у Львові (Залізничний район)

Можливо, вас цікавлять лікарі проктологи в Залізничному районі
Видалення новоутворів перианальної ділянки (папіломи, кондиломи, бородавки) – 1 шт. 600 грн
Проктолог консультація 750 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Юрій
Страждаю від хронічних закрепів. Які тільки проносні засоби я не приймав і Піколакс і Бісакоділ і Форлакс. Результат тимчасовий або й взагалі не послаблює кишківник. Часто з’являється геморой. Через делікатність проблеми навіть і не думав звертатися до проктолога. Починалась жахлива інтоксикація організму. Відчував постійно втомлюваність, обличчя вкривалося дрібними червоними прищиками. Дружина записала на консультацію, бо більше не могла дивитися як я мучуся. Лікар тактичний, серйозний та справжній професіонал. Сподобалось з ним спілкуватися. Він призначив мені Дефенорм, Лакто та сувору дієти (вживати багато продуктів, які містять клітковину). Результат з’явився через 2 дні. На даний момент можу сходити до туалети без допоміжних засобів.
Львів вул. Щирецька, 36/5
р.Залізничний
VeroMed – це багатопрофільний медичний центр, що відповідає найвищим світовим стандартам надання медичної допомоги. Cпеціалісти МЦ забезпечать Вас лише якісним медичним обслуговуванням. Колектив центру – це велика дружня сім’я. І вони з великою любов’ю і турботою відносяться до кожного свого пацієнта. Лікарі медичного центру «VeroMed» постійно підтримують і підвищують рівень своїх професійних навиків на основі передових досягнень світової медицини. І все це завдяки вузькій спеціалізації кожного працівника. Медичний центр «VeroMed» обладнаний своєю сучасною лабораторно-діагностичною базою. Приймає лікар: Кусмина Юліана Євгенівна
  • Консультація лікаря проктолога з оглядом (фізікальне обстеження, пальцеве обстеження прямої кишки, аноскопія) 700
  • Консультація проктолога без огляду 600
  • Повторна консультація проктолога 500
  • Онлайн консультація проктолога 400
  • Консультація проктолога з оглядом + ректороманоскопія 800
8,8
Львів вул. Караджича, 29 Б
р.Залізничний
Дельта Мед — це сучасний медичний центр, що розташувався в самому центрі Львова. Основна перевага клініки — це передове обладнання, що дозволяє проводити надточну діагностику в стислі терміни. За рахунок високої ефективності діагностичних заходів, фахівці призначають правильне лікування, яке допомагає досягти позитивного результату. Діагностика та лікування на території медичного центру проводиться з урахуванням європейських та ізраїльських стандартів.
  • Проктолог консультація 750
  • Проктолог повторна консультація 600