Клініки проктології у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі проктологи во Франківському районі
Послуга Ціна
Анальна цитологія 550460
Висічення куприкової кисти 6000
1 відгук
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Страждаю від хронічних закрепів. Які тільки проносні засоби я не приймав і Піколакс і Бісакоділ і Форлакс. Результат тимчасовий або й взагалі не послаблює кишківник. Часто з’являється геморой. Через делікатність проблеми навіть і не думав звертатися до проктолога. Починалась жахлива інтоксикація організму. Відчував постійно втомлюваність, обличчя вкривалося дрібними червоними прищиками. Дружина записала на консультацію, бо більше не могла дивитися як я мучуся. Лікар тактичний, серйозний та справжній професіонал. Сподобалось з ним спілкуватися. Він призначив мені Дефенорм, Лакто та сувору дієти (вживати багато продуктів, які містять клітковину). Результат з’явився через 2 дні. На даний момент можу сходити до туалети без допоміжних засобів.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,2
Акції
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер». Приймають лікарі: Цариця Уляна Романівна, Прецель Орест Орестович
  • Консультація проктолога 350
  • Повторна консультація проктолога 250
  • Висічення куприкової кисти 6 000
Працює з 08:00-19:00
Акції
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
  • Анальна цитологія 550 460
Працює з 08:00-19:00
5,2
Львів вул. Генерала Чупринки, 3
р.Франківський
Медико-консультативний центр "Лотос" - центр сімейного лікаря Ощіпко Ірини Георгіївни. Головною концепцією клініки є індивідуальний підхід до кожного пацієнта, рання діагностика, ефективне лікування на різних стадіях захворювання, завдяки використанню багаторічного досвіду Ірини Георгіївни. Основна особливість методів лікування - відхід від методик клінік "конвеєрів" та зосередження на потребах паціента.
  • Консультація проктолога
Працює з 09:00-18:00