Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Клініки проктології у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі проктологи во Франківському районі
Послуга Ціна
Висічення куприкової кисти 6000
Знайдено 2 клініки
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Недавно хворіла на ангіну. Змушена була приймати антибіотики. Ангіну вони мені допомогли подолати, це так. Але у мене розпочалась жахлива діарея. Приймала звичайні засоби від проносу, але вони мене не брали. Звернулась до проктолога. Прописав невеличкий комплекс лікування, який дуже швидко подіяв. Дякую дуже.
9
Допікала мене така хвороба як поліпи товстої кишки. Народні методи не допомогли. Вже дуже хотілось раз і назавжди забути про це неприємне явище. Прийшла на консультацію до проктолога. Зрозуміла, що допоможе лише операція. Було ніяково, самі розумієте. Дякую лікареві за тактичність та чуйність. Таким має бути справжній професіонал. Операцію провели за допомогою ендоскопа, який вводили через задній прохід. Пережила цю неприємність. Тепер живу набагато яскравіше.
8
Страждаю від хронічних закрепів. Які тільки проносні засоби я не приймав і Піколакс і Бісакоділ і Форлакс. Результат тимчасовий або й взагалі не послаблює кишківник. Часто з’являється геморой. Через делікатність проблеми навіть і не думав звертатися до проктолога. Починалась жахлива інтоксикація організму. Відчував постійно втомлюваність, обличчя вкривалося дрібними червоними прищиками. Дружина записала на консультацію, бо більше не могла дивитися як я мучуся. Лікар тактичний, серйозний та справжній професіонал. Сподобалось з ним спілкуватися. Він призначив мені Дефенорм, Лакто та сувору дієти (вживати багато продуктів, які містять клітковину). Результат з’явився через 2 дні. На даний момент можу сходити до туалети без допоміжних засобів.
10
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,2
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер». Приймають лікарі: Цариця Уляна Романівна, Прецель Орест Орестович
  • Консультація проктолога 350
  • Повторна консультація проктолога 250
  • Висічення куприкової кисти 6 000
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.6

Години роботи:

Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 10:00-14:00
8,5
Львів вул. Генерала Чупринки, 3 р.Франківський
Сучасний медико-консультативний центр "Лотос" надає кваліфіковану медичну допомогу сімейного лікаря, займається ультразвуковою діагностикою внутрішніх органів та систем.
  • Консультація проктолога
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.8

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00