Плазмаферез у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гепатологи

Плазмаферез — це екстракорпоральна процедура очищення крові шляхом фільтрації чи центрифугування. Існує декілька видів плазмаферезу. Найменший ефект має безапаратний вид. На другому місці центрифужний плазмаферез, а найефективніший — мембранний вид.

Підготовчі процедури

Перед проведення процедури лікар повинен призначити низку лабораторних досліджень. Обов’язково необхідно індивідуально для кожного пацієнта з’ясувати, чи немає протипоказань.

Плазмаферез

При проведенні плазмаферезу мають бути дотримані всі правила стерильності. Спочатку пацієнту встановлюють катетер із системою, що з'єднується з іншими необхідними компонентами. Потім плазма відділяється від клітин крові й очищена кров повертається в організм. Процедура триває 1-1,5 години, за які очищається до 30% всієї крові, після чого все знезаражується та утилізуються з дотриманням санітарних вимог.

Найкраще проводити процедуру до п’яти разів. Адже на першому сеансі очищується кров, на другому — міжклітинна рідина, на третьому — клітини, а наступні сеанси закріплюють досягнутий результат.

Показання та протипоказання

Плазмаферез застосовують при лікуванні:

• цукрового діабету;
  • екземи, псоріазу;
  • атопічного дерматиту, бронхіальної астми;
  • фурункульозу;
  • ревматоїдного артриту, атеросклерозу судин;
  • гепатиту, холециститу, панкреатиту;
  • хронічного уретриту, простатиту;
  • безпліддя, не виношування вагітності;
  • профілактики резус конфліктної вагітності;
  • клімаксу;
  • гіпертонічної хвороби, ішемічної хвороби серця;
  • гіперефекту від медикаментозної терапії;
  • імунологічних інфекційних хвороб;
  • алкогольної інтоксикації, синдрому похмілля.
  • Це досить складна процедура, що має низку протипоказань, серед яких:
  • порушення згортання крові;
  • загострена виразкова хвороба;
  • набряки;
  • зниження функції печінки виробляти білок;
  • тривала кровотеча;
  • залізодефіцитна анемія з низьким рівнем гемоглобіну.

Проведення плазмаферезу також показано здоровим людям для профілактики та очищення організму, зниження біологічного віку і попередження вікових змін.

Наслідки

Плазмаферез відіграє провідну роль в оздоровленні, омолодженні організму та відновленні його захисних функцій. Завдяки цій процедурі значно скорочуються період перебування пацієнтів у відділеннях інтенсивної терапії, загальна тривалість лікування та знижується кількість летальних випадків.

Софія
Чудова клініка та фахові лікарі.
Павло
Яринич Ю.В, лікар від бога. Дуже вдячний йому за фахове лікування.Оточуючий мед.персонал, чуйні,чудові люди.
Ших Олена
Так сталося, що потрібна була кваліфікована медична допомога, гострий флегмонозний калькульозний холецистит. Звернулася до Яринича Юрія Васильовича. Дуже вдячна йому за проведену операцію. Він дуже відповідальний, уважний до своїх пацієнтів хірург. Вміє підтримати, дати повірити, що все буде добре. Це має велике значення для настрою, особливо перед операцією. Досить приємний, чуйний, врівноважений при спілкуванні. Це Лікар високої кваліфікації, якому не страшно довірити своє здоров'я. Дуже вдячна Яриничу В.М., Бекеру О.Я., всьому медичному персоналу за надану вчасно допомогу, і ставлення до своїх пацієнтів. Коли є такі лікарі, є довіра до нашої медецини.
Наталя 29р
Хочу подякувати прекрасному лікарю, людині за його кваліфіковані вміння та щире прагнення допомогти людям, які до нього звертаються. Недіючі дієти, брак сили волі призвели до неможливості скинути вагу. Мені порадили звернутись до Яринича Юрія Васильовича. Мені було запропоновано детальне обстеження, підготовку і операцію по зменшення шлунка. Операція проведена швидко, професійно, догляд в післяопераційний час перебування в стаціонарі був дбайливим. Я очікувала що скину вагу, але не думала що це буде настільки швидко і комфортно. З кожним тиждем я бачила зміни!!! Всім в кого така ж проблема звертайтеся до Юрія Васильовича!!! Не пожалієте!) Ще раз Щиро дякую Юрію Васильовичу!!!!!

На жаль,

за напрямком "Плазмаферез" лікарень та діагностичних центрів у Львові на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!У районах міста
8,6
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10
р.Франківський
8,5
Львів вул. Личаківська, 26 (Військово-медичний клінічний центр Західного регіону )
р.Личаківський
Львів вул. Личаківська, 26