Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування остеохондрозу у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі травматологи
Послуга Ціна
Лікування остеохондрозу хребта 400 грн

Остеохондроз — це хвороба хребта, що супроводжується дегенеративно-дистрофічними змінами міжхребцевого диска, ураженням тіл суміжних хребців, залученням до процесу суглобів і зв'язкового апарату хребетного стовпа.

У неврологічній практиці за локалізацією поділяється на шийний, грудний і поперековий. Виділяють чотири стадії цього захворювання:

 • перша — зміщення ядра всередині міжхребцевого диска, через що відбувається деформація фіброзного кільця;
 • друга — тріщини у фіброзному кільці, в результаті чого в цій ділянці хребта формується нестабільність;
 • третя — утворення розривів у місцях тріщин і початок запалення, в гіршому випадку можливе здавлювання нерва або судини в місці розриву;
 • четверта — дистрофічні зміни міжхребцевого диска.

Основні симптоми остеохондрозу містять:

 • деформацію хребта;
 • обмеження і дискомфорт при рухливості хребта;
 • біль у місцях локалізації хвороби;
 • порушення постави.

Як лікувати

На початкових етапах вдаються до медикаментозного лікування, лікувальної гімнастики, рефлексотерапії (гірчичники, йодна сітка, голкорефлексотерапія, грязьові ванни, парафінові аплікації, вакуумна терапія, ультразвук). Хворим рекомендується уникати тривалого сидіння, підйому тяжкості.

У складних, запущених випадках вдаються до хірургічного втручання. Необхідність і обсяг оперативного лікування встановлюється нейрохірургом індивідуально для кожного пацієнта.

Для профілактики цього захворювання потрібно вести здоровий спосіб життя: займатися ранковою гімнастикою, правильно харчуватися, відмовитися від куріння і алкоголю, проводити лікувальне голодування, робити масажі, загартовувати організм.

Яку діагностику проходити

Спочатку необхідно правильно визначити діагноз, для чого лікар-невролог проводить ретельний збір анамнезу та огляд пацієнта. Для уточнення і виявлення рівня ураження хребта призначають контрастну мієлографію і дискографію, електроміографію, рентгенографію, комп'ютерну томографію (ефективна для виявлення міжхребцевої грижі або стенозу хребетного каналу), магнітно-резонансну томографію (зазвичай використовується для діагностики протрузії і здавлення спинного мозку). При необхідності проводяться консультації нейрохірурга, онколога, ревматолога, фізіотерапевта.

Наслідки

Несвоєчасне звернення до лікаря сприяє формуванню гриж міжхребцевих дисків. Надалі в таких патологічних осередках можливе формування кістково-хрящових розростань, здавлювання суміжних нервово-судинних структур, що поєднуються зі стійким больовим синдромом.

78
9,0
Знайдено 5 клінік

Працюють по:

Сб
9,0
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,2
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
8,6
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
 • Лікування остеохондрозу хребта от 400
Працює з 09:00-18:00
ЛЦ Виктория
8,4
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
 • Лікування остеохондрозу хребта от 400
Працює з 09:00-18:00
7,2
Львів вул. Пасічна, 39-а
р.Личаківський
Оздоровчо-реабілітаційний центр народної медицини «Сідус» існує з 1990 року, займається лікуванням методами нетрадиційної біологічної медицини. Приймає лікар: Бакаляр Ігор Владиславович
 • Лікування остеохондрозу
Працює з 09:00-18:00