Лікування остеохондрозу у Тернополі

Можливо, вас цікавлять лікарі травматологи
Знайдена 1 клініка

Богдан
Дякую Вам за таких лікарів як Петрокушин Євген Олегович. Спеціаліст з великої літери.
Анатолій Кіт
Моє враження про приватні клініки до лікування в "Ортоклініці" були такі "якість лікування за великі гроші". Про те хочу сказати що це не так, зробивши УЗД колінного суглоба, лікар призначив перелік аналізів і поставив діагноз призначивши лікування. Після вживання ліків ще чотири рази я приходив на консультацію до цього ж лікаря. Коліно боліти перестало оплачено було 200грн за перший сеанс і все. Персонал привітний, Лікар професіонал своєї справи.
Прокопишин Алла
Я в захваті від професійності лікаря Петрокушина Євгена Олеговича, щиро вдячна йому за чудове оперативне втручання та позбавлення моїх стоп від невроми Мортона. Уклін доземний таким фахівцям, як Євген Олегович! А цей ортопедичний церт - це лікарня майбутнього. Я одержала море позитиву від його добродушного персоналу.
4,6
Тернопіль вул. Шпитальна, 2
Ортопедична медична клініка "Ортоклініка" спеціалізується у наданні лікувально-діагностичних послуг у галузі ортопедії та травматології. В клініці працюють лікарі ортопеди-травматологи вищої, першої та другої кваліфікаційних категорій. Усі фахівці пройшли стажування за кордоном, співпрацюють з колегами з Польщі, Німеччини.