Класичний масаж спини у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі масажисти во Франківському районі
Масаж спини (30 хв) 370 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Я , пенсіонерка, маю багато хвороб, але завдяки команді медичного центру Бубновського у мене знизився тиск, мої грижі мене не турбують. Почуваю себе на 5 років молодшою. Особливо вдячна за те , що ці люди віддають всю душу свою нам. За це їм низький уклін. З повагою пацієнтка Галина Михайлівна.
Сергій
Не часто залишаю відгуки, але тут хочеться відзначити ставлення і професіоналізм всього персоналу центру. Окреме спасибі лікарю Чернякіну і реабілітологу Колі, поставили мене на ноги. Метод працює, особливо якщо займатися без пропусків. Успіхів вам і процвітання!
Дуже дороге задоволення ,,,,
Борислава
Зверталась в Медичний центр Доктора Бубновського з хворою спиною. Попереднє неправильне лікування погіршило ситуацію, тому сподівалася хоча б на зупинку погіршень. Проте результат мого лікування неперевершений! Я поступово повертаюся до нормального життя!
Львів вул. Зелена, 149
р.Франківський
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.

Класичний масаж спини в лікарнях в інших районах Львова

9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
8,3
Львів вул. Тернопільська, 21а
р.Сихівський
Перший сімейний ім.Святого Єремії медичний центр — це спеціалізована установа, основний напрямок діяльності якої полягає в наданні послуг в сфері охорони здоров'я для сімей. У клініці працює кваліфікований персонал, який надає комплексну допомогу в питаннях лікування більшості захворювань.
  • Масаж спини 1 сеанс (20 хв) 350