Лікування вітіліго у Львові (Сихівський район) (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 2 клініки

Борис
Працюю у галузі в якій досить важливо мати гарний зовнішній вигляд та мене спіткала хвороба яку називають вітіліго, мої руки почали вкриватись білими плямами, після періоду паніки я зустрівся з лікарем який призначив ультрафіолетове опромінення шкіри. Метод дієвий, допоміг за досить короткий термін.
Коля
Приблизно рік тому у мене діагностували вітіліго - хворобу, що характеризується розвитком на шкірі білих плям. Вона життю не загрожує та на людях соромно показувати цю ваду. Тому пішов до лікаря який призначив препарат з вітаміном В1, після певного періоду приймання ліків зони ураження хворобою почали меншати.
Владислав
Після досить стресового періоду на роботі почав помічати світлі плями на шкірі рук, злякався та звернувся до лікаря. Після обстеження він сказав, що це вітіліго - втрата пігментації шкіри. Хвороба завдає психологічного удару через зовнішній вигляд. Лікар призначив вітамінотерапію та порадив взяти відпустку, рішення допомогло.
9,8
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямами. Клініка входить до складу веукраїнської мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами.
5,5
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Лікування вітіліго (нашкірної хвороби)