Інфекційна панель у Львові (Сихівський район) (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 2 клініки

Сб
Андрій
Проходив щорічне комплексне обстеження. Інформацію надали доступно, все дуже оперативно.
Ірина
Чудова клініка, пройшла повне обстеження організму та отримала кваліфіковані консультації лікарів. Однозначно рекомендую!
Вже вдруге звертаюся до лікаря Борисовського. Лікар професіонал своєї справи.Справді ,мою проблему вирішив за один сеанс.І також синові допоміг.Рекомендую!
Олександр
Рекомендую всім , прекрасного косметолога Юлію Барандій . Був на консультації , все доступно та зрозуміло пояснили . Дякую вам !
8,3
Львів вул. Тернопільська, 21а
р.Сихівський
Перший сімейний ім.Святого Єремії медичний центр — це спеціалізована установа, основний напрямок діяльності якої полягає в наданні послуг в сфері охорони здоров'я для сімей. У клініці працює кваліфікований персонал, який надає комплексну допомогу в питаннях лікування більшості захворювань.
  • Програма "Проблемна шкіра" (тестостерон загальний, глобулін, що зв'язує статеві гормони (SHBG), індекс вільного андрогену (тестостерон загальний/SHBG) FTI %, ДГЕА-с, 17-ОН-прогестерон, глікований гемоглобін, мікроскопічне дослідження біологічного матеріал 850
  • Програма "Краса здорової шкіри" (TТГ, T4, E2, ДГЕА-с, тестостерон загальний, глобулін, що зв'язує статеві гормони (SHBG)) 850
  • Програма “Хочу стати мамою” (АЛТ, АСТ, білірубін загальний, білок загальний, глюкоза (сироватка), група крові, резус-фактор, креатинін, фібриноген по Клаусу, ФСГ, ЛГ, пролактин, Е2, ДГЕА, тестостерон загальний, TORCH IgG+Ig (Токсоплазма, Цитомегаловірус, 3 570
  • Програма "Вагітність: І триместр" (креатинін, сечовина, глюкоза (сироватка), білірубін загальний, АЛТ, АСТ, білок загальний, ВІЛ-тест (якісне визначення), антитіла сумарні до Treponema Pallidum, вірус гепатиту В (HBV), HBsAg (кількісне визначення), HCV ан 3 315
  • Програма "Лабораторна діагностика інфекційного мононуклеозу" (вірус Епштейн-Барр EBV (ПЛР, кров) (якісне визначення),Епштейн-Барр ядерний антиген IgG, Епштейн-Барр капсидний антиген IgG, Вірус Епштейн-Барр (капсидний антиген), антитіла IgМ (сироватка кро 800
5,4
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Антитіла до Helicobacter pylori 200
  • Антитіла до Borrelia burgdorferi 220