Бюгельне протезування зубів у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Сихівському районі
7,3
Львів вул. Дністерська 27, 4 поверх, каб. 405
р.Сихівський
Студія стоматології та ортодонтії «Акварель» існує понад 15 років, пропонує лікування та профілактичні огляди при різних хворобах зубів та ясен. Лікарі клініки мають багаторічний досвід, відвідують семінари, конгреси, конференції в Україні та за кордоном.
Денис, 13 листопада '16р.

Хоч я один раз лікувався у Іванціва, але і цього будо достатньо впевнитись у його високій кваліфікації. Буду ще звертатись.

Працює з 09:00-19:00

Бюгельне протезування зубів в лікарнях в інших районах Львова

7,2
Львів ул. Водная, 3/1
р.Шевченківський
Стоматологічна клініка Овчара почала існування у 1995 році, пропонує широкий спектр стоматологічних послуг, спираючись на досвід лікарень США та за допомогою сучасного високотехнологічного обладнання. Лікарі пройшли навчання та стажування за кордоном. Приймає лікар: Овчар Орест Васильович
Анатолий, 13 листопада '16р.

Когда с тобой работает грамотный специалист, вопросов не возникает. Овчар отличный стоматолог и просто хороший человек.

Працює з 10:00-19:00
7,2
Львів вул. Лесі Українки, 35/10а
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка «Олдент» надає якісну та сучасну стоматологічну допомогу. У штаті клініки працюють лікарі першої кваліфікації. Приймає лікар: Зубрицький Борис Миколайович
Мирослав, 27 лютого '17р.

Зубрицький гарно робить свою справу. Звертаючись до Олександра, я впевнений, що не марно витрачаю свої гроші. У нього висока якість матеріалів та сучасні методи лікування – мені це подобається.

Працює з 09:00-20:00
7,4
Львів вул. Володимира Великого, 31
р.Франківський
Стоматологічний центр «Рікота» відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук. Приймає лікар: Кундис Роман Орестович
Марія, 20 червеня '17р.

17,06,17 я з дитиною була записана на прийом,беру таксі,дощ,приїзджаю - а там все закрито,телефоную а мені по хамски відповідають,в нас сьогодні вихідний бо мало було пацієнтів,якщо хочете щось більше дізнатися телефонуйте через два дні.....то я так зрозуміла роблять там що хочуть і як хочуть

Працює з 09:00-21:00
7,3
Львів вул. Личаківська, 98
р.Личаківський
Приватна стоматологічна клініка «Улюблений доктор» спеціалізується на лікуванні захворювань зубів та ясен без болю, у приємній та затишній атмосфері. За бажанням пацієнтів - гостей міста - можлива організація екскурсій та влаштування у готелі. Приймає лікар: Пігович Зоряна Ярославівна
Тарас, 10 травня '17р.

надзвичайно хороші враження від вашої клініки,лікував зуби в п.Оленки,і Надії,дуже хороші лікарі,впевнені,кваліфіковані,обізнані в своєму ділі.Все швидко і чітко.)

Працює з 10:00-18:00