Художня реставрація зубів у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Сихівському районі
7,3
Львів вул. Дністерська 27, 4 поверх, каб. 405
р.Сихівський
Студія стоматології та ортодонтії «Акварель» існує понад 15 років, пропонує лікування та профілактичні огляди при різних хворобах зубів та ясен. Лікарі клініки мають багаторічний досвід, відвідують семінари, конгреси, конференції в Україні та за кордоном.
Денис, 13 листопада '16р.

Хоч я один раз лікувався у Іванціва, але і цього будо достатньо впевнитись у його високій кваліфікації. Буду ще звертатись.

Працює з 09:00-19:00

Художня реставрація зубів в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Сахарова, 82/17
р.Франківський
Клініка стоматології Глушко займається естетичним протезуванням та імплантацією, хірургією та ендодонтичним лікуванням зубів. Фахівці клініки мають багаторічний досвід, пройшли навчання за кордоном.
Богдан, 14 червеня '17р.

Сучасне обладнання, привітний персонал, зручний графік, індивідуальний підхід до кожного пацієнта це особливості за які обрав саме цю клініку)))

• Керамічні реставрації від 1 771
Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Шевська, 1
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка доктора Буня Ю.М. спеціалізується на сучасних послугах в лікуванні зубів та ясен. Провідний лікар - доктор медичних наук.
Дарья Іванівна, 25 жовтня '16р.

Знайома з Юрієм Миколайовичем, я в його клініці обслуговуюся і кілька разів у нього на прийомі була. Добре і старанно виконує свою роботу, мені подобається.

Працює з 09:00-21:00
7,2
Львів вул. Кармелюка, 5
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Камелія» пропонує пацієнтам повний спектр послуг по лікуванню та профілактиці захворювань зубів та ясен. Фахівці клініки мають досвід у своєї сфері. Приймають лікарі: Герета Галина Ярославівна, Герета Роман Орестович
Арина, 06 лютого '17р.

Об этом докторе слышала много хороших отзывов. Поэтому решила сама попасть к нему на консультацию. Роман Орестович мне очень понравился. Уделил мне максимум внимания, рассказал, какая проблема может возникнуть если вовремя не вылечить зуб. Запломбировал два канала, снял зубной камень. Теперь я буду обращаться всегда только к этому стоматологу.

Працює з 10:00-20:00
7,2
Львів ул. Водная, 3/1
р.Шевченківський
Стоматологічна клініка Овчара почала існування у 1995 році, пропонує широкий спектр стоматологічних послуг, спираючись на досвід лікарень США та за допомогою сучасного високотехнологічного обладнання. Лікарі пройшли навчання та стажування за кордоном.
Анатолий, 13 листопада '16р.

Когда с тобой работает грамотный специалист, вопросов не возникает. Овчар отличный стоматолог и просто хороший человек.

Працює з 10:00-19:00