Бюгельне протезування зубів в Черкасах

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Бюгельне протезування зубів 5000
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед
Олена
Всім можу порадити цю клініку з кількох причин: все в одному місці, не потрібно робити знімок деінде, або шукати хірурга по різним закладам. Всі професіонали своєї справи, не було чим і дорікнути жодного разу. Дякуючи вам, маю чудову посмішку!
Олександр
Лікувався у лікаря Шарапової - відмінний спеціаліст! Раджу всім ) Швидко, без болю і ще й подарунок після професійної чистки отримав! Дякую!
Наталія
Уже 2 роки лікуюсь у Юлії Миколаївни і задоволена на всі 100% !) Має золоті руки, професіонал своєї справи! Вдячна за лікування! І дуже приємно виходити із стоматологічного кабінету із усмішкою на обличчі )))
Вікторія
Робила в цій клініці реставрацію двох передніх зубів! Я просто шоці! Знала, що зроблять гарно, але, щоб Так! Дуже гарно! Зубки наче свої, наче ніколи там небуло карієсу! Дуже задоволена! Усім рекомендую лікаря Владислава Валерійовича!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,3
Черкаси вул. Надпольная, 289/1
Стоматологічна клініка "Сучасна сімейна стоматологія" пропонує повний набір послуг з діагностики та лікування зубів та ясен. Це сучасний медичний заклад, де працюють кваліфіковані лікарі — стоматологи-терапевти, ортодонти, ортопеди, хірурги, імплантологи, пародонтологи.
  • Бюгельне протезування зубів от 5 000
Працює з 09:00-19:00