Лазерное удаление мозолей в Киеве (Голосеевский район)

Возможно, вас интересуют врачи дерматологи в Голосеевском районе
Видалення мозолів (1 шт.) 400 грн
Найдена 1 клиника
Надія
Тільки позитивні відгуки про клініку,персонал,лікарів,обслуговування)протягом 5 років користуюсь послугами клініки і завжди задоволена)) Тішить,що працюють тільки досвідчені лікарі) і ціни =якості послуг
Найкраща клініка лазерних технологій у Львові!
Артем
Зіштовхнувся із цією проблемою у 17 років. Підлітковий вік, прищі і так далі. Важко було психологічно через насмішки однокласників. До лікаря йти не хотів, тому мама лікувала мене самотужки. Вся дія була направлена лише на зовнішню сторону проблеми. Все продовжувало загострюватись: гноїтись, пекти. Змушений був піти до лікаря, бо терпіти було несила. Лікар сказав, що головне зараз вбити стафілокока, що сидів у мені. Саме він мене обдарував рясною висипкою. Пив антибіотики. На обличчі фурункули по-тихенько зійшли за допомогою призначеної маззі.
Ксенія
Біля шиї почав розвиватися фурункульоз. Спочатку зявилось почервоніння та затвердіння, а далі зрозуміла, що гноїться. Думала, що це звичайний прищ, тому трохи із лікуванням зволікала. Звернулась до лікаря. Той направив мене на здачу аналізу сечі. То виявився золотистий стафілокок. Якщо його не вбити, то фурункули з’являтимуться по всьому тілу. Я без вагань була готова на лікування. Лікар призначив комплексне лікування: мазь, таблетки, які посилюють імунітет, антибіотик. Невдовзі здала повторний тест. Фурункул зник разом із стафілококом.
Киев ул. М. Максимовича, 3Д
р.Голосеевский
Медицинский центр лазерной эпиляции и косметологии "Медиостар" помогает пациентам в области дерматологии и косметологии.
Ксенія,

• Видалення мозолів (1 шт.) 400

Лазерное удаление мозолей в клиниках в других районах Киева

Киев Шулявка ул. Вадима Гетьмана, 3
м.Шулявская7 15 м.Дорогожичи33 18