Гистологическое исследование в Киеве (метро Героев Днепра) (открытые по сб. клиники)

Арсений
Направил сюда аллерголог. Сделали все отлично, чисто, аккуратно, молодцы
Іван
Під час лікування венеричного захворювання я здавав тут кілька аналізів. Це відмінна лабораторія з новітнім обладнанням та кваліфікованими фахівцями. Мене все влаштувало. Рекомендую без сумнівів.
Руслан
Здача аналізів завжди було проблемою. Але коли я дізнався про НеоЛаб в Борисполі, то зітхнув з полегшенням. Аналізи тут роблять на сучасному обладнанні, та й записатися можна на зручний для себе час, а не вистоювати довгі черги.
Вікторія
У НеоЛаб я здавала всі аналізи під час вагітності. Я залишилася всім задоволена. У правильності результатів можна не сумніватися. Черг тут немає, ставлення толерантне і доброзичливе. Вважаю краще заплатити один раз за якість, ніж кілька разів переробляти.
ЛДЦ НеоЛаб
Киев ул. Иорданска, 26
м.Героев Днепра17 38 м.Оболонь8 7
Современная медицинская лаборатория «НеоЛаб» на Иорданской входит в сеть медучреждений, которые выполняют все виды лабораторных исследований.
  • Патологогістологічне дослідження 1 зона 560
  • Патологістологічне дослідження слизової оболонки шлунка по класифікації OLGA OLGIM 1 500
  • Патологогістологічне дослідження 2 зони 750
  • Патологогістологічне дослідження 3 зони 920
  • Патологістологічне дослідження 4 зони 1 400
ЛДЦ НеоЛаб
4,3
Киев ул. Маршала Тимошенко, 21
м.Минская8 3 м.Героев Днепра17 2
В лабораторно-диагностическом центре «НеоЛаб» на Тимошенко предоставляется весь ассортимент лабораторных исследований.
  • Патологогістологічне дослідження 1 зона 560
  • Патологогістологічне дослідження 2 зони 750
  • Патологогістологічне дослідження 3 зони 920
  • Патологістологічне дослідження 4 зони 1 400
МедЛаб, мережа лабораторій
3,7
Киев ул. Героев Днепра, 71
м.Героев Днепра12 4 м.Минская23 5
  • Гістологічне дослідження операційного матеріалу жіночих статевих органів/абортивного матеріалу 2 000
  • Гістологічне дослідження операційного матеріалу чоловічих статевих органів 2 000
  • Гістологічне дослідження операційного матеріалу грудної залози 2 000
  • Гістологічне дослідження операційного матеріалу печінки/підшлункової залози 1 500
  • Гістологічне дослідження операційного матеріалу ендокринної залози 1 500