Роздільне діагностичне вишкрібання (РВД) в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Діагностичне вишкрібання 1450
Діагностичне вишкрібання цервікального каналу (під місцевим знеболюванням) 760
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб
Іра
Медичний центр «Medica» (МЕДІКА) допоміг мені позбутися мігрені. Приступи траплялися часто, декілька разів на місяць. Терпіни вже не мала сили. Не можу сказати, що лікування пройшло швидко, але головне, це результат. Головні болі перестали мене тривожити. Почуваюся добре.
Зоя
Кожні пів року, відвідую гінеколога в медичному центрі «Medica» (МЕДІКА). Консультацію тут надають кваліфіковану. Проходила медикаментозне лікування шийки матки, здавала аналізи. Персонал добродушний, піклуватися про своїх клієнтів.
Я завжди піклуюся по своє самопочуття, здоров’я. У цьому мені допомагає медичний центр «Medica» (МЕДІКА). Використовуючи сучасні методи терапії та препарати, лікарі надають якісну допомогу. Користувалася різними послугами. Результатами завжди задоволена.
Тамара
В Призму ОН я пришла наблюдаться с беременностью. Везде меня отговаривали рожать, ведь мне на тот момент шел уже 31 год. В призму пришла в надежде, что у них нет предрассудков, да и много хорошего слышала. Мне все очень понравилось и отношение к клиентам и интерьер Центра. На УЗИ тоже мне во всех подробностях рассказывали и показывали. И рожала я тут же. Все прошло просто замечательно, несмотря на мой возраст. Так что милые дамы, ищите врачей с которыми вам будет комфортно и не слушайте кого попало!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Хмельницький вул. Зарічанська, 30 (жіноча консультація №2, каб. № 11, 14)
Медичний центр "Призма ОН" працює з 1996 року, надає повну кваліфіковану медичну допомогу у галузі акушерства і гінекології, терапії, неврології, ультразвукової діагностики.
  • Діагностичне вишкрібання 1 450
Працює з 10:00-17:00
Хмельницький вул. Панаса Мирного, 32/5
Медичний центр «Medica» (МЕДІКА) — сучасна багатопрофільна клініка, надає пацієнтам повний комплекс послуг з різних медичних напрямків. Лікарі установи в своїй роботі використовують тільки сучасні препарати і перевірені методи терапії.
  • Діагностичне вишкрібання цервікального каналу (під місцевим знеболюванням) 760
Працює з 10:00-20:00
7,3
Хмельницький вул. Подільська, 171/1
Багатопрофільна медична клініка "Мед Арт" надає допомогу у діагностиці та лікуванні патологій різного напрямку.
Працює з 09:00-20:00