Видалення кондилом в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Радіохвильове видалення гострокінцевих кондилом, папілом до 2 см (1 од.) 760
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб
Іра
Медичний центр «Medica» (МЕДІКА) допоміг мені позбутися мігрені. Приступи траплялися часто, декілька разів на місяць. Терпіни вже не мала сили. Не можу сказати, що лікування пройшло швидко, але головне, це результат. Головні болі перестали мене тривожити. Почуваюся добре.
Зоя
Кожні пів року, відвідую гінеколога в медичному центрі «Medica» (МЕДІКА). Консультацію тут надають кваліфіковану. Проходила медикаментозне лікування шийки матки, здавала аналізи. Персонал добродушний, піклуватися про своїх клієнтів.
Я завжди піклуюся по своє самопочуття, здоров’я. У цьому мені допомагає медичний центр «Medica» (МЕДІКА). Використовуючи сучасні методи терапії та препарати, лікарі надають якісну допомогу. Користувалася різними послугами. Результатами завжди задоволена.
Пацiент
Надали допомогу, якi сно обстежели призначили недорого, але ефективне лiкування. Цiлкомзадоволеннi.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,8
Хмельницький вул. Панаса Мирного, 32/5
Медичний центр «Medica» (МЕДІКА) — сучасна багатопрофільна клініка, надає пацієнтам повний комплекс послуг з різних медичних напрямків. Лікарі установи в своїй роботі використовують тільки сучасні препарати і перевірені методи терапії.
  • Радіохвильове видалення гострокінцевих кондилом, папілом до 2 см (1 од.) 760
  • Радіохвильове видалення гострокінцевих папілом, кондилом (2 и більше од.) 1 600
Працює з 10:00-20:00
7,4
Хмельницький вул. Подільська, 171/1
Багатопрофільна медична клініка "Мед Арт" надає допомогу у діагностиці та лікуванні патологій різного напрямку.
Працює з 09:00-20:00