Кардіологи в Чернівцях

Консультація кардіолога в клініці «Базисмед» 700
Консультація кардіолога в клініці «Oxford Medical» 690
Я прийшла до лікаря з невірним діагнозом. Але після обстеження та здачі аналізів поставила мені точний діагноз і призначила необхідні мені препарати. Я приймаю їх другий день, помітила значне поліпшення. Я залишилася дуже задоволена.
16 березеня '20 г.
Роксолана
Прийшла на прийом, лікар дуже приємна людина, вислухала всі мої скарги. Приділила достатньо часу для огляду, все пояснила, порадила в якому напрямку рухатися далі. Від прийому тільки позитивні емоції! Спасибі фахівцю за кваліфікацію!
17 лютого '20 г.
Раиса
Я обратилась к Нягу Петру Радочичу с частыми экстрасистолам которые мучали меня не только при физической нагрузке и даже в покое.Провел Холтеровское мониторирование и Эхо -кг,назначил обследование эндокринной системы и оказался прав. Вся проблема заключалась не в сердце, а в моей щитовидной железе
29 червеня '18 г.
Нягу Петр Радович с многолетним опытом работы с заболеваниями сердечно -сосудистой системы. Именно по этому я выбрала именно его для обследования и лечения моей патологии.Уверенна ,его опыт и знания помогут мне с этим справится с легкостью.
18 липня '18 г.
Кардіолог
Петр Радович спеціалізується на діагностиці та лікуванні серцево-судинних захворювань. Лікар має великий практичний досвід роботи. Лікує гостру та хронічну серцеву недостатність, ішемічну хворобу серця, аритмію, стенокардію, невідкладні стани в кардіології та ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Кардіолог
У своїй практиці чітко слідує сучасним Європейським та Американським Рекомендаціям, уникає призначення БАДів, гомеопатичних препаратів, а також лікарських засобів з недоведеною ефективністю. Лікування проводить під контролем додаткових методів обстеження: електрокардіографії, холтерівського моніторування ЕКГ та артеріального тиску, ехокардіографії, біохімічних маркерів серцево-судинних захворювань. Підбір терапії проводиться індивідуально та згідно новітніх європейських стандартів. Пріоритетні напрямки роботи: визначення типу реакції серцево-судинної системи на фізичне навантаження, визначення адекватності навантаження у спортсменів, лікування та діагностика всіх серцево-судинних захворювань (низький та високий артеріальний тиск, біль в області серця, перебої, відчуття нестачі повітря, запаморочення, набряки - все це може бути проявами серцево-судинних захворювань та є показами звернутись за консультацією).Автор понад 350 наукових публікацій, 16 патентів на корисну модель, 5 монографій, 2 навчально-методичних та 5 навчальних посібників. Неодноразово стажувалась в провідних клініках України, Польщі, Литви, Латвії, Румунії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Кардіоревматологиня дитяча
Лікар проводить діагностику та лікування таких завхорювань, як функціональний систолічний шум, кардіалгії, підвищення артеріального тиску, болі в суглобах, запальні процеси в суглобах.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Кардіоревматологиня
Лікар проводить діагностику та лікування таких захворювань, як артрити, системні захворювання, подагра, анкелозуючий спондоартрит, ревматизм, ревматичні ураження серця.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Кардіологиня
21 рік досвіду
Лікар проводить діагностику серцево-судинних захворювань, диференційну діагностику вторинних артеріальних гіпертензій, визначення функціонального стану серцево-судинної системи.