Дієтологи в Чернівцях

Консультація дієтолога в клініці «Базисмед» 700
Имя
Грамотний спеціаліст. Дуже часто буваю у Надії Вікторівни на прийомі. Консультуюся у неї з приводу моєї дієти. Усім дуже задоволена. Лікар, справжній знавець своєї справи. ЇЇ рекомендації завжди дієві, та допомагають. Рекомендую!
27 лютого '20 г.
14.05.2017
Після того, як народила дитину, почала прибавляти у вазі. Але мене це зовсім не влаштовувало, вирішила звернутися за допомогою до цього спеціаліста. Вона вислухала мене, оглянула, розписала правильне харчування. Вже є перші результати.
21 березеня '20 г.
Гастроентеролог, дієтолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту. Розробляє профілактичні заходи щодо попередження появи хвороб. Консультує з питань правильного харчування та підбору дієти. Лікує гастрит, виразкову хворобу шлунка, ожиріння. Виконує біопсію печінки. Є учасником щорічного з'їзду гастроентерологів та дієтологів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Чернівці вул. Рівненська, 5 А