Виклик алерголога додому в Вінниці

Педіатр, дитячий пульмонолог, дитячий алерголог, дитячий дерматолог, дитячий ЛОР, дитячий інфекціоніст
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Мені завжди хотілося допомагати дітям, робити їх здоровими, а значить щасливими. Найкраща винагорода для мене – це посмішка дитини та матері – результат моєї праці.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Педіатр
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Працюючи лікарем-педіатром, я відчуваю себе частиною чогось більшого і важливішого, ніж просто робота. Я завжди прагнула бути підтримкою для дітей, допомагати їм розвиватися, стати здоровими та щасливими. Відносини з маленькими пацієнтами та їхніми батьками - це щось унікальне і водночас відповідальне. Я вірю, що кожне дитинство повинно бути повним радості, здоров'я та можливостей, і я готова докладати зусиль, щоб зробити це можливим. Робота лікарем-педіатром дозволяє мені бути на передовій в охороні здоров'я майбутнього покоління і вносити позитивні зміни в їхні життя.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Терапевт
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Мені завжди хотілося приносити користь людям, робити щось суттєве і значуще одночасно. Я радо допомагаю іншим, і мені приносить задоволення коли моя допомога приносить користь.
Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Мені завжди подобалося допомагати людям.
Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює прийом пацієнтів (дорослих та дітей) із захворюваннями внутрішніх органів. Лікує ГРВІ, пневмонію, бронхіальну астму, легкі травми, анемію, гастрит, хронічну втому, риніт, холецистит та гіпертонічну хворобу. Консультує з питань вакцинації та правильного харчування.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Вінниця проспект Юності 16 Б