Сеанс психотерапевта в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі психотерапевти
7,9
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.
Комар Наталія Володимирівна, 07 червеня '17р.

Я вже давно ходю в Пульс мені дуже подобається і під час вагітності УЗД також і подивляться добре і скажут все що треба, а в черзі 10-20 мин, ролі не грає всі ми люди і всякі ситуаціі' бувають, також сьогодні звернулась до гінеколога, і хочу сказати , що осталась дуже довольна, що ще внас є такі лікарі, які вислухають і допоможуть в складній ситуаціі'... Дякую Вам і гарноі' роботи вам, і вічливих пацієнтів!!

Працює з 09:00-19:00
7,6
Вінниця вул. Монастирська, 39а
Центр психо-соціального розвитку «Амадея на Монастирській» спеціалізується в галузі психологічної допомоги дітям та дорослим. Приймають лікарі: Яворська Інна Тадеушевна, Романова Уляна Василівна, Томчук Сергій Михайлович
Андрей, 05 березеня '17р.

Доктор действительно профессионал, потому что умеет достучаться, и всеми силами помогает и поддерживает своих пациентов. Без него не справился бы. Сейчас с гордостью могу заявить о своих результатах, что я больше не страдаю фобиями, работаю и живу полноценной жизнью.

Працює з 09:00-18:00
7,3
Вінниця вул. Магістратська, 64
Центр психологічного соціального розвитку «Амадея на Першотравневій» займається наданням психологічної допомоги дітям, їх батькам, подружнім парам та індивідуально. Приймають лікарі: Яворська Інна Тадеушевна, Романова Уляна Василівна, Томчук Сергій Михайлович
Марина Геннадиевна, 28 лютого '17р.

Гуменюк провел комплексную диагностику, подобрал коррекционную программу, дал рекомендации нам, родителям, и педагогу. Гуменюк предупредил, что нас ждет долгая и кропотливая работа. Не скажу, что нам было легко. Но на протяжении всего времени с нами был высококвалифицированный специалист. Рекомендую, он нам помог!

Працює з 09:00-18:00
Вінниця вул. Соборна 66, оф.205
Медичний приватний кабінет Мельника М. надає допомогу при хворобах хребта, порушенні кровообігу головного мозку, після травм, інсультів.
Валентина, 02 листопада '16р.

Не думав, що вертебролог зможе допомогти при моїх болях у попереку. Але мені дуже рекомендували Мельника. Зараз мені здається, що головна причина, чому все вийшло, у лікарі. Це він своїми вмілими руками "чаклував" над моєю спиною і домігся просто приголомшливих результатів.

Працює з
Вт: 16:00-20:00 Ср: 11:00-15:00 Чт: 16:00-20:00 Пт: 11:00-15:00
5,0
Вінниця вул. Лебединського, 7
Приватний багатопрофільний медичний центр «Товмед» створений у 2007 році, оказує медичну допомогу у діагностиці та лікуванні широкого спектра захворювань.
Олена, 07 січня '17р.

Років п’ять уже користуюся послугами клініки «Товмед». Мені подобається підхід лікарів до справи, можливість повного обстеження, умови перебування цілком комфортні, персонал ввічливий і коректний. Тож я задоволена рівнем роботи клініки.

Працює з 08:00-17:00