Виговська Юлія Вікторівна

Психолог
Лікар Виговська Юлія Вікторівна спеціалізується в галузі психології. Надає консультативні послуги сімейним та безплідним парам, дітям та вагітним жінкам. Допомагає подолати стреси, фобії, депресії тощо. Проводить також дитячу та пісочну психотерапію.
Лікар працює в клініках:
Вінниця вул. Монастирська, 39 А
Вінниця вул. Магістратська, 64

Света
Случайно попала на прием к психологу Юлии Викторовне. Были небольшие проблемы с коллегами по работе. Думала, что это все несерьезно, а оказалось, что я ошиблась. Психолог Виговская перевернула мое представление о многом. Думаю, что мне помогла песочная терапия. Рекомендую.
Маша
Уперше прийшла на прийом до Виговської сама, іще коли була вагітна. А зараз ходимо до неї разом із чоловіком, іноді приводимо на сеанси й доню. Юлія Вікторівна дуже талановитий, уважний та кваліфікований лікар. Величезна дяка їй за терпіння та важку працю!
Иван
Юлия Викторовна талантливый и внимательный врач. Обращался к ней - не встречал более мудрого, терпеливого и приятного психолога. Рад был общению!
Спасибо Вам, наконец-то я могу забыть о депрессиях!

• 1992 - 1995 р ВМУ ім. Д.К. Заболотного, спеціальність «Медична сестра»
  • 2000 - 2006 р ВСЕІ «Україна», спеціальність «Фізична реабілітолог»
  • 2006 - 2007 р Вінницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
  • 2006 - 2008р. - Дитяча психотерапія, м.Тернопіль
  • 2006 - 2008 р - Пісочна психотерапія, м.Тернопіль
  • Рік випуску 2008 - 2009р. - Сімейна психоаналітична терапія АППУ, м Ялта, м.Київ
  • 2009 - 2011 г. - Пре-і перинатальна психологія, м.Київ
  • 2010 року - Міжнародний проект по дитячому психоаналізу
  • 2010 - 2012 г. - Слов'янські практики

Курси

• 2011 - 2012 г. - інформаційно-практичний курс "Еволюція душі сходами Таро"