Ліщук Орися Зіновіївна

Ендокринолог
кандидат медичних наук
Лікар займається діагностикою та лікуванням ендокринних захворювань. Лікує цукровий діабет, метаболічний синдром, ожиріння, гіпотиреоз, діабетичну невропатію. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю і бере участь в конференціях.

Лікар працює в клініках:
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський

Вася
Яскрава, вродлива, привітна, Ввічлива, добра, та Мила, Ці слова про лікарку Котра в 'Диспансері' мене лічила! Вдячний їй за розуміння За лікування, ніг та рук Гарна людина, добрий лікар Орися Зеновійна Ліщук!!!
Богдан
Фахово підійшла до моєї проблеми, за що щиро вдячний

• 2010 р. – Львівський національний медичний універсистет імені Данила Галицького;
  • 2012 р. – інтернатура за фахом «Внутрішні хвороби».

Курсі

• 2013 р. – сертифікат лікаря-ендокринолога;
  • Автор понад 30 наукових праць з різних питань ендокринології, співавтор 3-х посібників;
  • працює над кандидатською дисертацією на тему: “Патогенетичні особливості інсулінорезистентності при дифузному токсичному зобі та засоби її корекції”;
  • стажування за кордоном;
  • 2013 р. – European Association for the Study of Diabetes (EASD), Barcelona, Spain;
  • 2014 р. – Symposium "Individualized Treatment for the Care of Patients with Type 2 Diabetes", Istanbul, Turkey;
  • 2015 р. – «Проблемні питання діагностики та лікування ендокринних захварювань», м.Львів;
  • 2015 р. – «Належна клінічна практика (GCP). Нормативно-правове регулювання проведення клінічних випробувань, м.Київ;
  • 2018 р. – "Методи лікування цукрового діабету, метаболічного синдрому і ожиріння: мультидисциплінарний підхід", м.Львів;
  • Постійний учасник науково-практичних конференцій.

Лікар-ендокринолог займається лікуванням захворювань

• Гіпертиреоз