Лафаренко Майя Ярославівна

Невролог
Лікар Лафаренко Майя Ярославівна, займається питаннями, пов'язаними з неврологією. Консультує пацієнтів стосовно питань неврологічного профілю. Спеціалізується на лікуванні вегетосудинної дистонії та гіпертонічної хвороби. Проводить процедуру паравертебральної та епідуральної блокади. Допомагає пацієнтам відновитися після інсульту, лікує безсоння, неврози, заїкання, мігрені та невралгії. Надає кваліфіковану допомогу при прострілах, болях в шиї та спині.

Катя
Після ДТП отримала тяжкі травми, вікриту ЧМТ, чисельні переломи, довго лікувалася, пройшла реабілітацію, але постійні головні болі, високий черепномозковий тиск не давали мені жити. Тільки після того як я почала лікуватися у Лафаренко Майї Ярославівни у мене ніби відкрилося друге дихання, пройшли головні болі і все стало як раніше. Дякую Вам за врятоване життя!
Віктор
У моєї дружини були постійні головні болі. Особливо це сказувалося на інтимній частині сімейного життя. Не допомагали ніякі таблетки та вправи. Друзі порекомендували звернутися до Лафаренко Майї Ярославівни. Після кількох консультацій та початку лікування самопочуття значно покращилось. Дружина почала посміхатися. Подружнє життя почало налагоджуватись. Спасибі Вам!

• 1999 р. - Івано-Франківської державної медичної академії;
  • 2000 р. - інтернатуру за спеціальністю "Неврологія" на базі Львівської обласної клінічної лікарні.

Курси

• 2001 р. – спеціалізація функціональна діагностика на базі Львівського державного медичного університету.