УЗД судин голови і шиї у Львові - Залізничний район

УЗД судин шиї та голови 950 грн.
Ультразвукова діагностика (УЗД) судин голови 400 грн.
Ультразвукова діагностика (УЗД) судин шиї 650 грн.
Ультразвукова діагностика (УЗД) судин шиї та голови 950 грн.
Знайдено 4 клініки

Уляна
Добрий день В першу чергу хочу подякувати адмістратору Олі, яка завжди нас зустрічає з посмішкою Кожного нашого візиту запитує про самопочуття - це надзвичайно приємно Оля дуже добра і чуйна, людина з великої букви!!! Олічка дякую Вам за розуміння і підтримку!!! Також хочу відзначити таких лікарів, як Сандурська Соломія Юріівна, Стах Ростислав Зеновійовоч і Боженко Наталія Леонідівна-професіонали своєї роботи!!! Дякую Вам усім за допомогу і підтримку!!!
Мацях Ольга
Гарна клініка,приємний персонал,особлива подяка лікарю флебологу ,Смілка Ігорю Степановичу ,за професіоналізм
Данилів Ірина Зиновіївна
Все чудово
Марі
Рекомендую!!!!
Наталія
Хочу подякувати лікарю гастроентерологу, Уляні Романівні, за професіоналізм, за доброту, за чуйне сталення ! Ви прекрасна людина та досвідчений спеціаліст, Ви завжди на звязку та готові допомогти навіть на відстані. Дякую Вам за допомогу моєму синові (воєнному) . Це дуже цінно !
Наталія
Шикарний лікар Анна Свиреда). Рекомендую усім! Чітка консультація по усім жіночим питанням. Розуміння, телерантність,професіоналізм-усе це про неї. Це лікар з Великої букви!
Львів вул. Щирецька, 36/5
р.Залізничний
VeroMed – це багатопрофільний медичний центр, що відповідає найвищим світовим стандартам надання медичної допомоги. Cпеціалісти МЦ забезпечать Вас лише якісним медичним обслуговуванням. Колектив центру – це велика дружня сім’я. І вони з великою любов’ю і турботою відносяться до кожного свого пацієнта. Лікарі медичного центру "VeroMed" постійно підтримують...
  • Ультразвукова діагностика (УЗД) судин голови 400
  • Ультразвукова діагностика (УЗД) судин шиї 650
  • Ультразвукова діагностика (УЗД) судин шиї та голови 950
8,9
Львів вул. Караджича, 29 Б
р.Залізничний
Дельта Мед — це сучасний медичний центр, що розташувався в самому центрі Львова. Основна перевага клініки — це передове обладнання, що дозволяє проводити надточну діагностику в стислі терміни. За рахунок високої ефективності діагностичних заходів, фахівці призначають правильне лікування, яке допомагає досягти позитивного результату. Діагностика та лікування...
  • УЗД судин шиї та голови 950
Львів вул. Братів Міхновських, 23
р.Залізничний
Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму "Ультра-Соно" займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання.
Працює з
Пн: 10:00-14:00 Вт: 16:00-19:00 Ср: 10:00-14:00 Чт: 16:00-19:00 Пт: 10:00-14:00
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
5,7
Львів вул. Щирецька, 36 (біля СК Олімп)
р.Залізничний
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
  • УЗД судин шиї та голови 2 070
  • УЗД судин шиї 1 100