КТ черевної порожнини у Львові - Шевченківський район

КТ органів черевної порожнини 1500 грн.
КТ органів черевної порожнини з контрастним підсиленням 2450 грн.
МСКТ органів черевної порожнини без контрастного підсилення 1390 грн.
МСКТ органів черевної порожнини з контрастним підсиленням 2190 грн.
МСКТ органів черевної порожнини та органів малого тазу (без контрастного підсилення) 2190 грн.
МСКТ органів черевної порожнини та органів малого тазу (з контрастним підсиленням) 2990 грн.
МСКТ черевної порожнини (кишківник) з контрастним підсиленням 2390 грн.
Знайдено 3 клініки

Сб
Ільницька
Робили обстеження внутрішніх органів призначили лікування. Привітний та приємний колектив. Зверталася не один раз в Оксфорд Медікал то задоволена їхньою роботою.
Лілія
Щира та уклінна подяка керівнику медичного центру Novo, пану Тарасу, та його команді! Це направду професіонали своєї справи ,це професіонали високого рівня! Дякуємо за вашу привітність , приємну та легку атмосферу і підхід ,який ви знайшли до дитини і зробили МРТ обстеження голівки максимально комфортним і не страшним для дитячого сприйняття! Це була справжня космічна пригода для неї і все завдяки вашій майстерності, людяному та чуйному підходу! У донечки 6,5 років залишилися самі позитивні та приємні враження після обстеження,тому дякуємо ще раз і ще раз, що є такі лікарі і такий чудовий центр в нашому місті Львові! Щира подяка від нас!!!Дай Боже вам усім міцного здоров'я!
Леся
Сьогодні незовсім приємну процедуру лікар Кравець Олег Олексійович провів комфортно і безболісно.Щиро вдячна п.лікарю за професійність, людяність і уважність.Привітний персонал дякую.
Анастасия
Дуже пощастило потрапити на прийом до Олександри Михайлівни Горайської,надала вірне лікування,вилікувала дитину.Дуже їй вдячні
Назар
Викрикач Назар Михайлович- чудовий спецеаліст. Задоволений! Рекомендую!
Анастасія
Клініка чудова! Рекомендую!
Львів вул. Раппапорта, 2
р.Шевченківський
Надання первинної, вторинної та спеціалізованої медичної допомоги.
  • КТ органів черевної порожнини (+ органів малого тазу + заочеревинного простору) 1 500
  • КТ органів черевної порожнини (+ органів малого тазу + заочеревинного простору) з контрастуванням 2 500
  • КТ ОГК+ОЧП 2 500
  • КТ ОГК+ОЧП з контрастуванням 4 000
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
  • КТ органів черевної порожнини 1 500
  • КТ органів черевної порожнини з контрастним підсиленням 2 450
8,4
Львів вул. Миколайчука, 9
р.Шевченківський
Медичний центр "Євроклінік" працює за принципом консиліумного підходу до вирішення складних та унікальних випадків діагностики. При необхідності до консультування залучаються авторитетні вузькопрофільні спеціалісти.
  • МСКТ органів черевної порожнини без контрастного підсилення 1 390
  • МСКТ органів черевної порожнини з контрастним підсиленням 2 190
  • МСКТ органів черевної порожнини та органів малого тазу (без контрастного підсилення) 2 190
  • МСКТ органів черевної порожнини та органів малого тазу (з контрастним підсиленням) 2 990
  • МСКТ черевної порожнини (кишківник) з контрастним підсиленням 2 390