Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) у Львові - Шевченківський район

УЗД судин шиї (дуплексне сканування) 600 грн.
8,0
Знайдено 2 клініки

Ніна
чудові лікарі колектив атмосфера чутий колективн злаголжена робота удовий невролог
Ільницька
Робили обстеження внутрішніх органів призначили лікування. Привітний та приємний колектив. Зверталася не один раз в Оксфорд Медікал то задоволена їхньою роботою.
Юлія
Гарний сервіс та лікарі
Анатолій
Не так давно почалися болі у шлунку, всі до кого звертався розводили руками. мовляв чи купу аналізів і досліджень робити, чи хто зна. Прийшов сюди, треба було одразу так вчинить... Обстежили, сказали чітко що зробити, скільки то все коштуватиме і що воно дасть. І дійсно, поставили діагноз, вже через пару днів після початку лікування стало легше.
30 ноября '20 г.
Оксана
Чудовий медцентр, діяльність якого скерована на безпеку й комфорт пацієнтів. Користуюся послугами центру вже близько 5 років. І жодного разу не розчарувалася  ані щодо ввічливості консультантів, які уважно вислухають побажання пацієнта і запропонують найоптимальніші варіанти щодо запису до лікаря, ані щодо кваліфікації лікарів. Зокрема, неодноразово зверталася до гінеколога Ревти Л. В., ендокринолога Олексюк А. Г. Саме їм завдячую вирішенням своєї проблеми зі здоров'ям. Уважність, індивідуальний підхід до пацієнта, людяність, професіоналізм, - принципи, які вирізняють медцентр Оксфод-медікал з-поміж інших клінік.
Оксана
Доброго дня. Галина Миколаївна,досвідчений,кваліфікований лікар гінекол,фахівець своєї справи!Велике дякую їй.
Львів вул. Раппапорта, 2
р.Шевченківський
Надання первинної, вторинної та спеціалізованої медичної допомоги.
  • УЗД судин шиї (дуплексне сканування) 600
Сб: 08:00-17:00
5,4
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
"Оксфорд Медікал" на Чорновола належить до всеукраїнської мережі багатопрофільних медичних закладів. Головні переваги медичного центру: висока кваліфікація лікарів, сучасне обладнання, зручне розташування, доступні ціни.
  • УЗД судин шиї (дуплексне сканування) 600
Сб: 08:00-20:00 Нд: 11:00-16:00