КТ придаточных пазух носа в Киеве (метро Дворец Украина)

КТ приносових пазух 15001395 грн

Сб Вс
Рита
Дякую за обслуговування.Дуже грамотно і якісно.Особлива подяка директору Євролаб Талавірі Ірині Володимировні.
Рита
Дякую за високу якість в роботі невролога Інну Іванівну.В такий нелегкий час потрібний такий кваліфіційний лікар,дякую.
Рита
Найкраще і дуже якісне обслуговування.Лікарі вищої категорії.Дякую.
Олександр Бардаш
Гарні спеціалісти !
Yana
Можу сказати що лікар, хороший фахівець. Мені дуже сподобалося її відношення до роботи. Все чітко, злагоджено, та максимум відповідально. Саме таким має бути справжній лікар. Я надалі планую до неї звертатися. І рекомендувати її теж.
Иванова
Лікар дуже уважна. Професійно підійшла до моєї проблеми, відповіла на всі мої запитання. Оглянула, взяли аналіз. Я отримала вичерпні рекомендації. Наступного разу буду звертатися до цього фахівця. Спеціаліста рекомендую усім!
Диагностические центры "Доктор Филин"
Киев ул. Казимира Малевича, 86г (ул. Боженко)
м.Дворец Украина15 4 м.Лыбедская25 6
Специализированное медучреждение "Доктор Филин" занимается проведением диагностических мероприятий разной направленности с целью выявления патологии на любых стадиях развития.
  • КТ придаткових пазух носа 1 300
  • КТ придаткових пазух носа з контрастом 2 900
Киев ул. Соломенская, 11 А
м.Вокзальная33 8 м.Дворец Украина56 14
С момента создания медицинский центр EUROLAB отвечает международным стандартам медицинского обслуживания. В его коллективе доктора с научными медицинскими степенями, высшей категории, которые получили образование и постоянно стажируются в ведущих отечественных и зарубежных медицинских учреждениях.
  • КТ приносових пазух 1 500 1 395