Медакустика, центр реабілітації слуху в Івано-Франківську

8.0
Івано-Франківськ, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 65
Пн — Пт: 09:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Філія всеукраїнської компанії "Медакустика" в Івано-Франківську — реабілітаційний центр, що пропонує професійні рішення проблем слуху, мови і голосу у дорослих і дітей. Тут надаються послуги з комплексного обстеження слуху, підбору слухового апарату і повного медичного супроводу протягом усього періоду його носіння.

У центрі працюють фахівці з високим рівнем професійної підготовки та знань, досвідом роботи в клініках Європи і США:

• аудиологи;
  • оталарингологи;
  • сурдологи;
  • аудиометристи-слухопротезисти;
  • сурдопедагоги;
  • логопеди;
  • дефектологи;
  • психологи.

Також високий рівень діагностики та лікування забезпечує використання передового обладнання.

За якістю надання послуг "Медакустика" займає лідируюче положення серед інших українських компаній цього профілю.

До переваг звернення до центру належать:

• індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • безкоштовне надання медичних послуг у разі придбання слухового апарату в центрі;
  • у вартість слухового апарату, придбаного в центрі, входять його підбір та налаштування на період дії гарантії;
  • повний супровід пацієнта, що носить слуховий апарат, в гарантійний період і після його закінчення.

Центр реабілітації слуху "Медакустика" — це світові стандарти в слухопротезуванні та оптимальне вирішення проблеми кожного пацієнта.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Медакустика, центр реабілітації слуху в Івано-Франківську, вартість послуг:

• Ендоскопія
  • Консультація лікаря аудіолога
  • Аудіометрія (вимірювання гостроти слуху)
  • Імпедансометрія
  • Отоакустична емісія (ОАЕ)
  • Підбір і налаштування слухового апарату
  • Налаштування СА без гарантії придбаних у нас
  • Виклик фахівця додому з обладнанням
  • Консультація аудіометриста-слухопротезиста

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Борис
24 квітня '18р.
Приїхали з чоловіком в гості в Івано-Франківськ до його матері, і в мене як на зло зломався слуховий апарат, який я замовляла взагалі на аліекспресі, в інструкції все на іншій мові, гадала шо все, гроші викинула. Але у Медакустиці мені допомогли, виявилось проблема в батарейці. Дякую, хлопці!
19 квітня '18р.
В мене батько лежачий, ще й почалися проблеми з слухом. Дякуюєм лікарям Медакустики що мають змогу виїзджати до пацієнта. Спокійна старість, гарне відношення, чого ж ще бажати?
Карина
19 квітня '18р.
У нашому місті не було аудіометрії. Тепер зявилася, дякуючі вашій клініці. Поряд з домом, записуюсь на прийом по телефону, дзвоню з радістю. Чуйні лікарі і оператори. Прихожу як до себе додому.
Віта
13 квітня '18р.
Моя дитина соромилася ходити з слуховим апаратом, завжди всі її однолітки сміялися з неї, прийшли до вас. Лікарі підбрали класний слуховий апарат, практично невидимка. Дитина не відчуває себе неповноцінною. Я спокійна тепер за неї.
Дарина
В вашій клініці, на мою думку, саме передове обладнання, раніше, куди б я не зверталася, завжди всьо в них ломалось. Все довго. У вас небо і земля.
Наслідком ОРВІ стало погіршення слуха. Професійну діагностику провели ваші спеціалісти. Дуже вдячна вам. Бажаю процвітання вашій клініці, і ше більше філіалів щоб відкрили.
Олег
Працюю діджеєм у клубі, помітив, що став погано чути. Мені 23 роки, це якийсь жах. Соромно було комусь сказати. Вирішив проконсультуватися з вашим оператором. Все вдалося, рекомендую вас усім.

Зверніть увагу на інші клініки:
Івано-Франківськ вул. Медична, 15
9,2
Прикарпатський діагностичний центр «Євроклінік» – лідер серед закладів охорони здоров’я, місія якого надавати висококваліфіковані медичні послуги кращих європейських стандартів. Центр спеціалізується на проведенні досліджень КТ, МРТ та сцинтиграфії (ОФЕКТ/SPECT).
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Івано-Франківськ вул. Страчених українських націоналістів 7А
6,7
FineLine – це команда висококваліфікованих досвідчених косметологів різноманітної спеціалізації в області естетичної косметології та дерматології, які регулярно беруть участь у міжнародних наукових медичних конгресах та конференціях для удосконалення своїх професійних навиків. На базі косметологічного центру "FineLine" працює сертифіковане новітнє обладнання для проведення високоефективних неопераційних методів лікування, корекції фігури, відновлення шкіри та поліпшення самопочуття, яке гарантує видимий довготривалий ефект
Оксфорд Медікал (Oxford Medical) в Івано-Франківську на Незалежності — медичний центр сучасного рівня, який надає допомогу в проведенні консультацій, повного обстеження, а також лікування в таких напрямках, як гінекологія, сімейна медицина, неврологія, кардіологія, хірургія, травматологія, отоларингологія, офтальмологія та багато інших.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Івано-Франківськ вул. І. Франка, 17 Б, 1