Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Цаава Олександр Миколайович

Офтальмолог
18 років досвіду
7,60
Консультація від 150 грн.
Лікар вищої категорії Цаава Олександр Миколайович спеціалізується в області офтальмології. Надає всю необхідну консультацію, як на ранніх стадіях очних хвороб, так і на більш пізніх. Проводить точну діагностику та лікування захворюваннь органу зору, включаючи очне яблуко, придатки ока, клітковину та кісткових структур, що утворюють очну ямку. Серед найбільш розповсюджених методів лікування лікар практикує очну тонометрію, офтальмоскопію очного дна, мезотерапію очей, скіаскопію та гоніоскопію. У найбільш серйозних випадках вдається до хірургічного та лазерного лікування катаракти та глаукоми. Крім того, займається усуненням чужорідних тіл та предметів з ока, що найчастіше трапляється с дітьми.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Зодчих, 7

Відгуки пацієнтів

Геннадій
16 вересня '16р.
Уважний, досвідчений і порядний офтальмолог! Цаава свою роботу добре знає, вміє підтримати пацієнта і домогтися гарних результатів лікування в мінімальні терміни.
8
Дмитрий
18 червеня '16р.
Александр Николаевич проводил обследование глаз, спасибо за качество диагностики!
8
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • У 1999 році закінчив Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пирогова. Лікарська спеціальність після проходження інтернатури – офтальмологія.

Участь в асоціаціях

  • Член Європейського та Американського товариства катарактальних і рефракційних хірургів.