Центр відновлення зору Анатолія Совви - офтальмологічна клініка

Пн — Пт: 09:00-18:00

Центр відновлення зору Анатолія Совви надає послуги по діагностиці та лікуванню захворювань зору. Завдяки великому досвіду роботи, високій кваліфікації спеціалістів, новітньому обладнанню та використанню передових методів вдається досягти відмінних результатів у лікуванні, а чуйне ставлення до пацієнта та приємна атмосфера у центрі робить процес обстеження та терапії максимально комфортним.

В центрі проводиться:

• лікування катаракти методом факоемульсифікації;
  • лазерна корекція зору (за допомогою нового ексімерного лазеру ALLEGRETTO WAVELIGHT EX 500);
  • хірургічне лікування;
  • апаратна корекція зору у дітей;
  • лікування глаукоми медикаментозним та лазерним методом;
  • лікування кератоконус терапевтичним, хірургічним методом.

Довірити свій зір лікарям центру відновлення зору Анатолія Совви можна, тому що:

• вони — професіонали, які працюють в команді вже понад 18-ти років;
  • використовують унікальне обладнання, що дає можливість надати послуги пацієнту високого рівня;
  • щорічно надають медичну допомогу більш ніж 16500 пацієнтам (2500 операцій);
  • знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта з урахуванням особливостей розвитку хвороби, швидкості її прогресування, а також супутньої патології у людини.

Завдяки рекомендаціям лікаря після операції реабілітаційний період займає небагато часу, тому людина може швидко повернутися до звичного життя. У цей час пацієнт знаходиться під наглядом спеціаліста, регулярно відвідує клініку для обстеження, огляду, що потрібно для контролю за процесом одужання.

+38 (044) 587-53-77 +38 (096) 388-18-99 +38 (095) 751-31-63 +38 (063) 358-74-00

• Отзывы
  • Врачи
  • Акции
  • Предложения

Центр відновлення зору Анатолія Совви - офтальмологічна клініка, цены на услуги:

• Ультразвукова діагностика А сканування 100
  • Базове обстеження для дорослих від 15 до 40 років 450
  • Підбір окулярів пенсіонерам 100
  • Видалення стороннього тіла 200
  • Обстеження переднього відрізка ока, та обстеження очного дна (офтальмоскопія), консультація лікаря (Не вибивається по касовому апарату. Входить у всі обстеження. Не робиться окремо, тільки в комплексі з іншими обстеженнями) 160
  • Підбір контактних лінз (МКЛ) 150
  • "Перебування в стаціонарі + харчування (3-разове) + мед. обслуговування", 1 доба 800

Отзывы и оценки клиники

Марія
Дякую п.А.Совві і його команді за професіоналізм в роботі з хворим. Також вдячність усьому медперсоналу за людяність, турботу .
Приймачук Яна Петрівна
Все чудово
Юнякіна Уляна Михайлівна
Приємна атмосфера. Дякую лікарям за компетентність і доброзичливість. Зокрема, я у захваті від лікаря Кульчицька Леся Ярославівна
Василь Прокопович
Найперше заходячи в клініку всюди ідеальна чистота. Гарне відношення до пацієнтів, починаючи з приймального віконця. Сучасна апаратура для обстеження хворих з проблемним зором. Молодий, дружні та професійний колектив. Кожен може підмінити один одного, щоб не було ніякої метушні. І так до операційної палати. Операція не тривала та не болюча. Після операції все гарно пояснюють як продовжувати лікування. А основне помірковані ціни. Дякую, зокрема Анатолію Ігоровичу та всьому його колективу! Раджу всім хворим з проблемним зором звертатись у Центр відновлення зору Анатолія Совви - не пошкодуєте!
Юлія
Нещодавно в клініці відновлення зору Анатолія Совви у Івано-Франківську спеціалісти провели мені операцію лазерної корекції зору. Результат був чудовий, операція пройшла успішно і бачу тепер прекрасно. Дуже дякую лікарям цієї клініки за професіоналізм, гарний сервіс і якість операції. Щиро рекомендую, операція безболісна та вартує грошей, щоб добре бачити!
Анастасія
8 листопада 2021 року робила корекцію зору і я дуже задоволена як процесом так і результатом все пройшло успішно, дякую вам велике за такий приємний і різнобарвний навколишній світ,
Світлана
Довго вагалася і боялася робити лазерну корекцію.Все ж таки зробила. Все було швидко і професійно. Дякую Богу і лікарям , що повернули мені зір. Буду рекомендувати центр відновлення зору А. Совви усім знайомим.
Іра
Дуже вдячна клініці за вдало проведену операцію. Мала 15% зору, а тепер маю 100%. Вічливий і турботливий персонал. Кваліфіковані лікарні, справжні майстера своєї справи. Щиро вдячна що повернули мені зір.
Яна
27.07.2021 року зробила корекцію зору і дуже задоволена як процесом, так і результатом! Нарешті я можу насолодитися красою навколишнього світу на всі 100%. Тому хочу виразити величезну вдячність персоналу «Центру відновлення зору Анатолія Совви» та безпосередньо головному лікарю!)
Люба Аурсулесей
23 лютого 2021 року зробила корекцію зору , дуже задоволена я побачила зовсім інший світ, кольори. Оперував Болган С.В. я задоволена підтримкою,гарно все пояснив що має бути, як себе поводити і т. д.я рекомендую клініку Олександра Совви персонал привітний
Надія
Була сьогодні на прийомі у лікаря Картави Ірини Олександрівни. Дуже задоволена! Лікарка дуже приємна, квалафікована. Дуже дякую всьому вашому колективу за добре ставлення до пацієнтів. Божих Вам благословінь у праці!
Тетяна
Щиро дякую ,за успішно проведену мені лазерну корекцію зору, зокрема лікарю Дзер О.О. і всім іншим лікарям за кваліфіковану роботу та гарне ставлення до людей.
Юлія
У вересні зробила лазерну корекцію зору, подивилася на світ новими очима. Величезне дякую персоналу клініки за продіяну роботу. Сказати, що задоволена на 100% нічого не сказати. Чи порадила дану процедуру? Так, звичайно!
Робила лазерну корекцію у вересні 2020 р. Дуже хвилювалася, та дякувати Богу, усе пройшло добре. Про такий результат я лиш могла мріяти. Дякую професору А.Совві, який оперував, за його професіоналізм. Також щиро вдячна усьому персоналу центру, зокрема лікуючому лікареві О.Соболевській. Тут працюють справді компетентні спеціалісти та професіонали своєї справи. Адміністратори привітні та людяні і готові завжди допомогти. Буду рекомендувати Центр відновлення зору усім знайомим.
Копко Лiлiя Василiвна
Велике дякую Болгану С.В.за проведену успiшну операцiю)Я дуже задоволена, мед персонал приэмний у спiлкуваннi i привiтний)Щиро дякую!!!
Анастасія
Дуже задоволена,здійснилася моя мрія які допомогли мені . Тепер бачу 100%:)
Кешов А.
Подобрали линзы. все по высшему разряду, молодцы
Ніна Вадимівна
Давно треба було сходити до офтальмолога, та ніяк не могла вибрати спеціаліста, у якому була б впевнена. Друзі в один голос радили завітати до Лідії Володимирівни. Пішла, прийомом дуже задоволена, лікуватися буду далі тут. Чудовий заклад і лікарка добра.
Плетяк Роман
Висловлюю свою подяку всьому персоналу клініки Совви в Івано-Франківську.А особливо лікарю Дзері О.О. який провів лазерну корекцію зору у серпні 2020.Результатом задоволений,велике вам спасибі,ви професіонали своєї справи.
Лілія
Прокинулася зранку і остовпіла - одне око болить, нічого ним не бачу. Довелося хутко їхати до лікарні. Добре, що не довелося їхати в обласний центр з пересадками.. Продіагностувли швидко, без черг, виписали лікування і вже скоро стан покращився й око стало бачити як і перше. Дуже дякую лікарям за оперативну допомогу!
Денис
Місяць тому зробив лазерну. Страшно зовсім не було, лікарі досвідчені. Через пару днів зір почав покращуватися. Зараз уже добре бачу. Супер, всім раджу.
Дарина
Завжди лякало, щоб лікарі нічого не натворили з очима. Але тут я спокійна за це. Пройшла лікування, стала краще бачити. Дуже вдячна за допомогу лікарів та роботу всього центру!
Надія
Висловлюю велику подяку хірургу Болгану С.В.за успішно проведену мені операцію Lasik Custom-Q.Звернулася я в Центр Відновлення Зору Анатолія Совви у вересні цього року на обстеження і результати були невтішними(зір-0.05 і 1.0).Мені запропонували лазерну корекцію зору.Операція була безболісною,тривала не більше 10 хв.І в результаті-
Яна
Повела сюди бабусю, боялася, що їй не сподобається. Але ні, погодилася на обстеження. Чудово!
Надія
Допомогли мамі з лукуванням катаракти! Дуже вдячні!
Ірина
Хочу висловити величезну подяку Анатолію Ігоровичу Совві за успішну проведену мені операцію з приводу лазерної корекції зору! Виявляється світ навколо нас такий яскравий)) Я щаслива безмежно!!! Дякую Вам!!!
Тарас
Дуже хороший спеціаліст, професіонал своєї справи, після відвідин залишилися позитивні емоції. Дякую! Рекомендую)
Альона
Робила операцію ''Лазарну корекцію зору''Задоволена,все пройшло навідмінно.Дякую усім
Олександр Іванович
Вдячний усьому персоналу і особисто Совві Анатолію Ігоровичу за високий професіоналізм , чуйність , повагу. Ваша клініка - це новий стандарт медичного обслуговування .
Професіонали своєї справи.Робила лазерну корекцію зору-супер!!!

Врачи клиники Центр відновлення зору Анатолія Совви - офтальмологічна клініка

Болган Сергій Володимирович