Відгуки на Салютем, медичний центр на Соборній

Вінниця, (Староміський район), вул. Соборна, 46 А

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Наталя
Неодноразово зверталася до лікаря Низькошапка Оксана Павлівна. Хочу висловити подяку лікарю за високий професійний рівень, чуйність, уважність та людяність. Усі ці якості , а також висока культура обслуговування та усмішка лікаря допомагають долати хворобу та надихають на 100% одужання. Бажаю лікарю здоров'я, натхнення в роботі та Божої ласки. Дякую клініці "Салютем" за професійний підбір персоналу.
Вікторія
За рекомендацією подруги відвідала гінеколога - Ольгу Анатоліївну. Чудовий спеціаліст! Приємна та уважна ! Там же робила лабораторні обстеження. Приємний персонал. Все спокійно та ввічливо)
Тетяна
Рекомендую нервопаталога Руслана Вікторовича!Гарний спеціаліст та приємна людина. Вдячна йому за допомогу!
Найкращий лікар, який може одразу поставити правильний діагноз та виписати ліки які дійсно допоможуть.
Тая
Чудовий лікар, кваліфікований спеціаліст своєї справи та гарна людина! Тільки найкращі відгуки
Юлія
Робили сьогодні щеплення, дуже задоволені... Дитину досконало оглянули, заговорили при уколві навіть не заплакав, ще й медаль дали!) через місяць знов сюди, рекомендую 100 відсотків. Ми з м. Новоднестровск.
Аніта
Це медичний заклад високого рівня. Кваліфіковані спеціалісти, якісне обслуговування. Прийду сюди ще.
Лариса
Прекрасный специалист. Правильно поставил диагноз и назначил адекватное лечение, которое принесло положительный результат. Рекомендую.Не ищите трудных путей. Я их искала по докторам полгода, пока не попала к Руслану Викторовичу.
Жанна
Выражаю большую благодарность Сергею Петровичу за помощь. Когда кормила грудью второго ребенка, появились уплотнения в молочных железах. Хотя я следовала рекомендациям акушера-гинеколога, но все равно грудь становилась все плотнее. Сергей Петрович обследовал меня и дал толковые рекомендации.
Ольга Михайловна
Год назад меня начал мучить комок в горле, учащенное сердцебиение. Сначала я не обращала внимания, думала само пройдет. Как-то раз встретилась с подругой, у которой давно были проблемы с щитовидкой. Вот она и посоветовала обратиться к Катерине Васильевне. Врач помогла мне, за что я ей бесконечно благодарна.
Тарас
Хочу сказати тільки приємні слова в адресу Сергія Едуардовича. Він – чудовий спеціаліст і знаток своєї справи. Він не раз допомагав мені з серцем, проводив обстеження. Раніше мене турбував біль у грудях, не міг піднятися на другий поверх. Зараз приймаю ліки, які мені назначив лікар та почуваю себе значно краще.
Таня
Чудовий лікар. Вилікував за тиждень запущеий гнійний отит. Інші лікарі хотіли оперувати, пробивати барабанну перетинку, сведрлити черепну коробку, щоб відсмоктувати гній, хоча барабана перетинка вже була прорвана гноєм. Андрій Анатолійович подивився, заспокоїв, призначив лікування, причому не дороге, з індивідуальним підходом. Не було ніяких залякувань, а спокійні поради відносно лікування. Через тиждень температура нормалізувалась, вухо перестало боліти. Чере місяць відновився слух до попереднього рівня і повністю зажила барабанна перетинка. Велика вдячність Андрію Анатолійовичу. Більше б таких лікарів!
Чудовий спеціаліст.,людина з великої літери!!!простий у спілкуванні і уважний до пацієнтів!!!
інна іванівна
дякую за високий рівень обслуговування .окремі слова вдячності лікарю урологу дмитру олександровичу оперчуку.низкий уклін такому лікарю-професіоналу!!!
Після того ? як почала використовувала новий миючий засіб, помітила висип здебільшого на руках, схожий на той ,що має шкіра при контакті з кропивою. Лікар Анатолій Аркадійович запідозрив в цьому аллегічну причину. Провів декілька тестів і підтвердив діагноз кропивниця. Назначив відповідне лікування та профілактику.
Ганна
Дитячому лікарю Нелідовій Тетяні Валентинівні я повністю довіряю ,найцінніше-здоров'я мого маляти. Вона дуже компетентна в питаннях педіатрії. У неї на прийомі завжди виникає багато питань та невпевненість в своїх діях, але вона завжди відповість і підтримає . Дуже вдячна за її підтримку та розуміння!
Руслан
Після поїздки в громадському транспорті страшо почали чесатися стегна, живіт , область між пальцями. Потім інші члени радини стали виявляти такі симптоми.Звернулися в лікарню до Мізрах Анатолія Аркадійова.Він провів обстеження і назначив усій родині лікування корости.Лікування було вдалим -зуд пройшов.
Жанна
Педіатр Нелідова Тетяна Валентинівна – лікар , якому можно довірити здоров’я своєї дитини.Ми не один раз зверталися до нею як за допомогою так і за консультацією.Багато питань виникали стосовно вакцинацій, і на всі питання вона знаходила правильні відповіді.
Дуже дякую швидко і оперативно !!
12 квітня '18р.
Полтора года лечились у множества урологов-безрезультатно.Дмитрия Александровича нам посоветовали его бывшие пациенты.Решил нашу проблему буквально за месяц.Сами ему очень благодарны и советуем теперь всем своим знакомым.Доктор от Бога!!!
Світлана
Дійсно чудовий спеціаліст. Дуже добре пояснює. Єдиний лікар який порадив дійсно ефективні речі та призначив лікування, яке допомогло.
Ігор
Прекрасний лікар, майстер своєї справи. Звертався до інших спеціалістів, але лікування не приносило очікуваних результатів. Порадили лікаря Оперчука Дмитра Олександровича, звернувся, і він вирішив мою проблему! Дякую Вам!
Наталія
Хочемо висловити свою подяку Дмитру Олександровичу! Чудовий лікар! Завжди уважно вислухає та дасть розгорнуту консультацію. Допоміг нам з чоловіком у вирішенні проблеми з вагітністю. Було призначено адекватне лікування для чоловіка,яке дало свої результати, та направлено мене до хороших спеціалістів. Тепер чекаємо на малюка. Ми дуже задоволенні лікарем, його відношенням до проблеми. Відчувається досвід, рівень спеціаліста і правильний підхід. Усім рекомендуємо!!!
Аліна
Чудовий спеціаліст! Була в нього не один раз і всі,кому радила його, теж були задоволенні!
Зверталася у клініку, щоб здати аналізи, зробили швидко та якісно,також була там у кардіолога Фальштинського М.В,була приємно вражена високим професіоналізмом,тактовністю,а також його позитивним впливом на своїх пацієнтів(а головне не призначає зайвих консультацій).Буду і надалі рекомендувати-Салютем.
Вікторія
Виникла ситуація, коли терміново треба було викликати додому лікаря, і не аби кого, а кардіолога. Часу було обмаль, у батька підвищився тиск і закололо серце, треба було діяти швидко. Викликали кардіолога додому з клініки Салютем. Лікар уже за півгодини був у нас вдома. На мій погляд, лікар кваліфіковано провів огляд, у мене було багато питань, на які я отримала відповідь. Лікар призначив низку аналзів, плануємо проходити обстеження в цій же клініці.
Олена
За моє життя багато клінік, на жаль, треба було обійти. І ось треба було аналізи здати, не важливо було в принципі де, гловне шкидко та якісно. Знайшла клініку "Салютем" за пошуком. Що хочу сказати, приємний персонал, спокійна атмосфера. Усе зробила дуже швидко, бо треба було бігти на работу. Не пожалкувала, що звернулася саме туди. Якщо треба швидко та якісно, буду звертатись саме туди.
Юля Олегівна
Працюю цілими днями за комп*ютером, почали зявлятись якісь сині плями перед очима, коли довго дивлюся в одну точку. Не могла зрозуміти, що а напасть така, спочатку думала, що просто перевтомилася, але з кожним днем якось очі почали все більше боліти. Вирішила все-таки звернутися до окуліста. Порекомендували звернутися у клініку Салютем. Ну і що я вам скажу, у мене почав падати зір, проходжу зараз обстеження. Маю надію, що все буде добре.
Анастасія
Усе банально, була на роботі, стала погано, прийшла додому, бо погано себе почувала. І ось різко почала підніматися температура, я просто не могла встати з ліжка. І я розумію, що завтра треба було б і на роботу, але мені настільки погано, та ще й медикаментів не було вдомі. Викликала терапевта додому з клініки Салютем, доктор послухав мене, дізнався про мої симптоми. Діагноз: ОРВІ, жити буду, але треба три дні було полежати вдома, призначив ряд ліків. Через три дні я вже бігала на роботу, продовжувала звичний спосіб життя. Дякую за допомогу.
Микола
Дружина не може довго завагітніти. Гінеколог сказав, що в мене можуть проблеми якісь, не тільки у жінки. Порекомендував для початку здати спермограмму. Пройшов дослідження у клініці Салютем, потім вирішив скалсти ще раз в іншій клініці, щоб не сумніватися. Результати були ідентичні. Більше не буду перейматися, при необходіности буду звертатися до Салютему.
Ольга Сергіївна
Я прискіпливо ставлюсь до лікарів, що займаються лікуванням дітей. Так як у нас зараз якийсь вірус гуляє, я почала нервувати, бо у донькі почався нежить. Не люблю я займатись самолікуванням, закінчується це погано. Тому вирішила звернутися до педіатра, порекомендували клініку Салютем. Педіатр провела огляд дочки, сказала, що ні в якому разі не треба приймати антибіотики чи ще щось, що можуть порекомендувати в аптеці. Сьогодні взяли аналіз крові та сечі.
Наталя
Плануємо вагітність з чоловіким, першим ділом вирішила пройти аналіз на ВІЛ. Дізнавалася, де можно пройти це дослідження. Зручно було пройти дослідження в Салютем, та й по вартості в принципі нормально, не найдорожчий варіант. Аналіз був готовий наступного дня.
Ірина
Були сильні болі в спині. Спочатку думала, що неправильно сиджу на роботі, але болі ставали все більш сильнішими. Вирішила звернутися за консультацією до невропатолога. Звернулася у клініку Салютем. Лікар призначив обстеження, в результаті виявилось, що в мене початкова стадія остеохондрозу. Сказали, що я вчасно звернулась до лікарні, лікування не буде дуже дорогим і затяжним.
Ірина
Не зважаючи на те, що син завжди добре вдягнений, він захворів на запалення вуха. Андрій Анатолійович поставив діагноз «гострий середній отит». Царенко призначив препарати. Через кілька днів неприємні симптоми зникли. Зараз мій син здоровий.
Марія
У моєї дочки були постійні проблеми з горлом. Дуже часто після лікування в інших спеціалістів у дочки знову боліло горло. Але Царенко Андрій Анатолійович допоміг дочці впоратися з хворобою повністю і безповоротно. Після ретельного лікування, хвороба відступила. Ми вже понад рік не хворіємо. Дякуємо Андрію Анатолійовичу, за таке комплексне і дієве лікування.
Олеся
Зявились якісь дивні плями на обличчі, ніяк не могла зрозуміти, що за плями, звідки, чому і що з ними взагалі робити. Зайшла в аптеку, порекомендували якусь мазь в аптеці, помазала, а воно ще більше обсипало. Обличчя було схоже на щось жахливе, треба було терміново йти до лікаря. Зателефонула, дізналася, що непоганий дерматолог приймає у клінці Салютем. Приїхала. Пройшло огляд, призначили ряд досліджень Виявилось, що мало того що в мене захворювання шкіри, та ще й алергія на оту саму мазь.Зараз уже все добре, я можу не натягувати шарф на все обличчя. Дякую за лікування.
Світлана
Потрібна була дитяча елктрокардіограма, призначили в державній поліклініці. Для економії часу та нервів вирішили з чоловіком звернутися до приватної лікарні. Дізналися про клініку, процедура виявилася по кишені. Нема жодних претензій, лікарі вічливі та адеквані.
Дитина декілька раз на тиждень говорила, що погано себе почуває, довго не могла зрозуміти у чому справа. У дитини не було температури, нежитя та й взагалі жодних симптомів, просто як вона казала боліла голова. Спочатку почала читати в інтернеті, нічого путнього не знайшла. А точніше, знайшла стільки усілякої інформації, причому одні говорять про якісь страшні захворювання, інші взагалі кажуть. що усе добре. І все одно я не хотіла її вести до лікаря. Але в один день у дитини різко піднялася температура. Я злякалася, зрозуміла, що не треба чекати якоїсь симптоматики. Викликала педіатра додому. Знайшла клініку Салютем, зателефонула, лікар приїхав досить швидко. Оглянув дитину, призначиив аналізи. Потім виявилося, що причиною частих головних болей була мігрень. Нам призначили лікування. Вирішила написати про свою ситуацію, бо розумію, що не тільки я до свого часу не вірила дитині. Звертатися треба до педіатра в будь-якому випадку. Вдячна спеціалістам клініки Салютем за уважність і нормальне ставлення.
Віталіна
Допомогли мені та моїй маленькій дочці. Дуже приємно, що по світу та в нашому рідному місті Віннииці є такі фахівці
Володимир
Чудова клініка. Велика вдяка спеціалістам та приємній медсистричці
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Багатопрофільний медичний центр “Моє здоров’я” займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
8,2
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,8
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
7,2
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.