Нелідова Тетяна Валентинівна

Педіатр
Доктор Нелідова Тетяна Валентинівна – педіатр. Лікар загальної практики. Спеціалізується на дитячих захворюваннях. Приймає новонароджених дітей, проводить індивідуальні огляди. Консультує батьків у загальних питаннях по здоровому вихованню. Проводить ранню діагностику, визначає причини відхилень, розробляє індивідуальні схеми лікування. Приймає у приватному порядку. Спеціалізується на інфекційних, простудних та вірусних захворюваннях. Допомагає визначити алерген та розробити схему підвищення імунітету.
Лікар працює в клініках:
Вінниця вул. Соборна, 46 А
Вінниця вул. Замостянська, 20А/43

Ганна
Дитячому лікарю Нелідовій Тетяні Валентинівні я повністю довіряю ,найцінніше-здоров'я мого маляти. Вона дуже компетентна в питаннях педіатрії. У неї на прийомі завжди виникає багато питань та невпевненість в своїх діях, але вона завжди відповість і підтримає . Дуже вдячна за її підтримку та розуміння!
Жанна
Педіатр Нелідова Тетяна Валентинівна – лікар , якому можно довірити здоров’я своєї дитини.Ми не один раз зверталися до нею як за допомогою так і за консультацією.Багато питань виникали стосовно вакцинацій, і на всі питання вона знаходила правильні відповіді.