Лозинський Сергій Едуардович

Кардіолог, УЗД-спеціаліст
31 рік досвіду
кандидат медичних наук
Доктор Лозинський Сергій Едуардович - кардіолог, спеціаліст з ультразвукової діагностики. Досвід роботі 25 років. Кандидат медичних наук. Спеціалізується на ранньої діагностиці серцево-судинних захворювань. Розробляє індивідуальні схеми лікування, проводить корегування на протязі всього періоду терапії. Спеціалізується на функціональній діагностиці захворювань серця. Виявляє відхилення від норми. У своїй практиці використовує сучасні методи. Приймає у індивідуальному порядку.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Пн

25 БЕР

Вінниця вул. Соборна, 46 А

Тарас
Хочу сказати тільки приємні слова в адресу Сергія Едуардовича. Він – чудовий спеціаліст і знаток своєї справи. Він не раз допомагав мені з серцем, проводив обстеження. Раніше мене турбував біль у грудях, не міг піднятися на другий поверх. Зараз приймаю ліки, які мені назначив лікар та почуваю себе значно краще.

• 1992 р. - Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова, лікувальний факультет;
  • 1994 р. – інтернатура на базі ВОКЛ ім. Пирогова.