Відгуки на Клініка Юрія Тітовця - Медичний центр Простір

Пн — Пт: 09:00-18:00

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Ірина
Найкращий гінеколог з яким доводилось спілкуватись протягом усієї вагітності. Це лікар своєї справи, вміє завжди підтримати і призначити правильне лікування. Завдяки її професіоналізмі народилась наша донечка, тому що Олена Станіславівна вчасно прийняла рішення робити кесарський розтин. За що ми їй дуже вдячні.
Уляна
Побувала на прийомі у Тітовця Юрія Анатолійовича дуже задоволена консультацією.Рекомендую! Бо після такого хорошого візиту задумалось звернутись знову і піти на безкоштовну консультацію до косметолога.
Чудесний лікар!Повністю віддається пацієнтам. Спасибі
Валера
Дякую за допомогу
Петро
Суперовий уролог. Допоміг в триваліій проблемі! Рекомендую.
Женя
Таких специалистов побольше бы в наши государственные клиники. У него лечилась моя мама, и благодаря его правильно выбранному подходу и методу лечения мама сейчас полностью выздоровела. Дай бог ему и всей его семье крепкого здоровья!
Марія
Приємно ,коли лікар не лише професіонал своєї справи але й добра та чуйна людина!
Віталій
З’явилась підозра на гепатит. Треба було здати аналіз на печінкові проби. Лікар заборонив курити напередодні аналізу та вживати жирну їжі. З цим упорався. Взяли кров. Через деякий час результат був готовий. На щастя, діагноз спростувався. Хоча деякі питання виникли через те, що люблю випити та на ніч наїстися. Призначив курс лікування та дієту. Намагаюсь стримуватись.
Олена
Ніколи в житті не робила коагулограму. Довелось її зробити перед такою процедурою як лікування п’явками. Лікареві потрібно було упевнитися, що у мене немає жодних проблем із згортанням крові. Я розуміла, що процедура потрібна. Як кажуть, береженого Бог береже. Напередодні аналізу не пила каву. Забір крові був безболісним. Із результатами пішла до лікаря, який дав добро на проведення процедури.
Денис
Проживаю у гуртожитку. Душ спільний. А спільний душ — це розсадник багатьох інфекцій, у тому числі і грибкових. Грибок на пальцях ніг проявився у вигляді жовтих плям із неприємним запахом та свербіжем. Знаєте, як студент. Особливо через то не парився. Але коли вже реально почало допікати, вирішив піти до лікаря. Приймав таблетки та мастив нігті маззю. Дякую за професійний підхід. Грибок відступає.
Алла
Доктор великолепный! Квалифицированный специалист! Профессионал!
Дем'ян
Підчепив інфекційну хворобу. Спочатку почитав на форумах як самотужки можна здолати цю інфекцію. Незручно було про таке лікареві розповідати, але терпіти незручності я вже не міг. Я ліки приймав, але хвороба прогресувала. Лікар обстежив мене, сказав, що ризикувати не треба. Потрібно зробити спермограму, щоб точно призначити лікування. Розумів, що зволікати немає як. Із результатами пішов до уролога та взяв із собою призначений рецепт ліків. Інфекція зникає з організму швидше, ніж я думав.
Соломія
Записалась до гінеколога, щоб почистити матку після пологів. Процедуру проводили під місцевою анестезією. Не дуже приємно, але терпіла. Спочатку був присутній певний психологічний дискомфорт, але лікарка була така привітна людина. Це допомогло мені розслабитися. Тепер все чудово! Дякую!
Лада
Два тижні тому стався викидень. Відчувала дискомфорт у матці. Думала так матка реагує на відторгнення плоду. Боліло і боліло. Пішла до гінеколога. Лікарка оглянула і сказала, що викидень не повністю відійшов. Треба робити вишкрібання матки. Після чистки все було нормально. Дякую за допомогу.
Спасибо за хорошую консультацию.
Люба
Всю вагітність я була під наглядом Олени Станіславівни. Зовсім не хвилювалась, тому що повністю довіряла лікарю, всі дрібні проблемки здолали, всі поради стали в нагоді.
Жанна
Вдячна лікарю за підтримку на протязі усього лікування
Антоніна
Назва печінкові проби так страшно звучить. Хоча це звичайний забір крові із вени. А я то думала, що шматочок печінки моєї треба. Результати отримала швидко. Нічого страшного у цьому аналізі немає. Медсестра вправно потрапила у вену, сильного дискомфорту не відчувала. Якщо цей аналіз потрібен, не бійтесь його робити. Адже встановлення правильного діагнозу це запорука вашого подальшого здоров’я.
Тамара
Наблюдалась на протяжении всей беременности. Все прошло отлично. Спасибо.
Очень приветливая и доброжелательная женщина, прекрасный диагност. Располагает к себе, скрупулезно выполняет свою работу, всегда объяснит результаты, успокоит.
Василь
На жаль, маю проблеми з печінкою, тому здавав печінкові проби неодноразово. Хто боїться, то скажу, що не варто. Заходите в кабінет, даєте рук і вам беруть кров із вени. Ось це так проходить аналіз на печінкові проби. Перед здачею крові обов’язково дотримуйтесь рекомендацій, про які скаже лікар: не їсти, не курити і т. д. Від цього залежить достовірність вашого результату і подальшого лікування.
Геннадий
Спасибо за квалифицированную помощь!
Катя
Дуже боялась операції. Хоча не варто було. Перебіг операції зайняв 20 хвилин. Робили під місцевою анестезією. Після операції поклали прокладку та лід на живіт. Відчуття були такі як під час менструації. Лежала у лікарня 3 дні під наглядом. Потім призначили курс лікування. Пройшла його. І завагітніла!
Сніжана
Почалася маткова кровотеча. У той же день пішла до лікаря. Гінеколог зробила вишкрібання. Зібрану кров взяли на гістологічне дослідження, щоб встановити причину кровотеч. Отримала результати і пройшла курс лікування. Слава Богу більше такого не траплялось.
Віктор
Юрій Анатолійович це лікар високої кваліфікації, та поважна людина серед пацієнтів. Якщо потрапили до нього на прийом, вважайте, що вам дуже пощастило.
Антоніна
Андрій Романович чудовий лікар, з ним приємно спілкуватися.
Лидия
08 травня '16р.
Проходила обследование. Врач понравился.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00