Клініка "Династія" (Центр)

Львів вул. Чернігівська, 23А р.Личаківський

Часи роботи:

Записатися на прийом

Педіатричний приватний центр Династія надає консультаційні і діагностичні послуги батькам та маленьким пацієнтам. Прийом ведуть:

• педіатр,
  • офтальмолог,
  • невролог,
  • хірург.

Пацієнти отримують послуги вакцинування, масажу, ЛФК, використовуються різні програми дитячого здоров'я.

Ведеться консультативний прийом гінеколога, огляд і спостереження в період вагітності, УЗД внутрішніх органів.

Клініка "Династія" (Центр), вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізняеться від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Александра
Відвідаю Династію ще не одноразово)
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Зелена, 51 р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
Записатися на прийом
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина
Львів вул. Донцова, 20/2а р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.